Logo Komunikacja Bez Barier

Galeria

 • DSC_0030.jpg

  Forum Małej Przedsiębiorczości BRANŻA BEAUTY

  Starostwo Powiatowe w Ciechanowie zorganizowało dla przedsiębiorczych Kobiet z terenu powiatu Forum Małej Przedsiębiorczości BRANŻA BEAUTY. Spotkanie odbyło się 9 maja w przepięknej scenerii oranżerii Muzeum Romantyzmu w Opinogórze. (fot. G. Hoffman)

 • B. Kamińska.jpg

  Ślubowanie pani Barbary Kamińskiej - Radnej Rady Powiatu Ciechanowskiego VI kadencji

  Na dzisiejszej sesji Rady Powiatu Ciechanowskiego pani Barbara Kamińska złożyła ślubowanie i weszła w skład Rady Powiatu Ciechanowskiego VI kadencji.

 • DSCN3317.JPG

  Spotkanie informacyjne Powiatowego Rzecznika Konsumentów

  Na zaproszenie Anety Matuszewskiej - koordynatora Klubu Seniora + w Gumowie w dniu 15 marca 2022 r. odbyło się spotkanie informacyjne Powiatowego Rzecznika Konsumentów z seniorami klubu. W trakcie spotkania rzecznik szczegółowo wyjaśniał pojęcia z zakresu prawa konsumenckiego oraz wskazał na zagrożenia, na które narażone są szczególnie osoby starsze. Powiatowy Rzecznik Konsumentów zachęca pozostałe jednostki zlokalizowane w powiecie ciechanowskim do kontaktu i organizacji takich spotkań.

 • dotacje 2022.jpg

  Zarząd Powiatu Ciechanowskiego przyznał środki na realizację zadań publicznych w 2022 roku

  Zarząd Powiatu Ciechanowskiego przyznał środki w obszarze: kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, ochrony i promocji zdrowia, działalności na rzecz osób niepełnosprawnych, ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego oraz ratownictwa i ochrony ludności.

 • 272243191_653469449410914_2488596495903356751_n.jpg

  W Ogólnopolskim Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2022 wyróżnienia otrzymały trzy szkoły ponadpodstawowe z terenu powiatu ciechanowskiego.

  I Liceum Ogólnokształcące im. Z. Krasińskiego w Ciechanowie zdobyło złotą odznakę w kategorii "licea". Zespół Szkół Nr 1 im. gen. J. Bema w Ciechanowie otrzymał złotą odznakę w kategorii "technika". Zespół Szkół Nr 2 im. A. Mickiewicza w Ciechanowie został odznaczony brązową odznaką w kategoriach: "licea" i "technika". Podczas XLIV sesji Rady Powiatu Ciechanowskiego VI kadencji, która odbyła się w dniu 31 stycznia 2022 roku, dyrektorzy oraz przedstawiciele wyróżnionych szkół odebrali z rąk Starosty Ciechanowskiego pani Joanny Potockiej-Rak gratulacje i życzenia kolejnych sukcesów.

 • wyróżniające.jpg

  Wieczór w Warszawskiej Operze Kameralnej z okazji dnia babci i dziadka

  Spektakle "Tłusty czwartek" i "Dzwoneczek" - jednoaktowe opery - odbyły się w sobotę 22 stycznia.

 • 01.jpg

  Nordic walking w Powiatowym Uniwersytecie Trzeciego Wieku

  Trzydziestoosobowa grupa seniorów "z kijkami" spotyka się raz w tygodniu. Można ją spotkać m.in w parku przy ul. Augustiańskiej, przy zbiorniku wodnym w Krubinie czy na miejskiej pętli.

 • IMG_01.jpg

  Wystawa poświęcona wprowadzeniu 40. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce

  Słuchacze Powiatowego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zwiedzili wystawę poświęconą 40. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Wystawa została zorganizowana przez Powiatową Bibliotekę Publiczną im. Z. Krasińskiego w Ciechanowie.

 • zdjęcie zaprzęg.jpg

  II Powiatowy Zaprzęg Świętego Mikołaja

  Nasz Świąteczny Zaprzęg odwiedził 21 miejscowości na terenie całego Powiatu, pokonał blisko 400 km oraz uszczęśliwił niezliczoną liczbę osób niezależnie od wieku. Był to czas niezwykle świąteczny oraz pełen radości.

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony