Lista aktualności

 • 2023-10-03-dofinansowanie-drogi-www.jpg

  Kolejne miliony dla Powiatu Ciechanowskiego

  Już wkrótce mieszkańcy naszego powiatu będą mogli cieszyć się nowymi, zmodernizowanymi odcinkami dróg powiatowych.

 • IMG_1361.JPG

  I Turniej Petanque o Puchar Starosty Ciechanowskiego dla Kół Gospodyń Wiejskich

  W sobotę 30 września 2023 r. w Rodzinnym Parku Edukacji i Rozrywki w Gołotczyźnie, odbył się I Turniej Petanque o Puchar Starosty Ciechanowskiego dla Kół Gospodyń Wiejskich.

 • _MG_1404.JPG

  Powiatowy Dzień Rolnika za nami

  1 października 2023 r. w Oranżerii Muzeum Romantyzmu w Opinogórze odbyła się uroczystość pn. „Powiatowy Dzień Rolnika”, podczas której rolnicy z Powiatu Ciechanowskiego odebrali wyróżnienia.

 • ogłoszenie.jpg

  Ogłoszenie o przystąpieniu do konsultacji Statutu Młodzieżowej Rady Powiatu Ciechanowskiego

  Zarząd Powiatu Ciechanowskiego ogłasza przystąpienie do konsultacji projektu Statutu Młodzieżowej Rady Powiatu Ciechanowskiego dla organizacji pozarządowych lub podmiotów określonych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie działających na terenie powiatu ciechanowskiego oraz samorządów uczniowskich i studenckich z terenu powiatu ciechanowskiego.

 • ogłoszenie.jpg

  Ogłoszenie o przystąpieniu do konsultacji projektu rocznego programu współpracy powiatu ciechanowskiego z organizacjami pozarządowymi na rok 2024

  Zarząd Powiatu Ciechanowskiego ogłasza przystąpienie do konsultacji projektu rocznego programu współpracy powiatu ciechanowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2024.

 • 2023-09-26-dofinansowanie-Fara-www-v1.jpg

  Dofinansowanie z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków

  Powiat Ciechanowski pozyskał dofinansowanie z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków w wysokości 350.000,00 zł na realizacje zadania związanego z renowacją organów w Parafii św. Józefa w Ciechanowie- Fara.

 • DSC_0326-grupowe.png

  Stypendia Starosty Ciechanowskiego

  W dniu 25 września 2023 roku w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ciechanowie odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Starosty Ciechanowskiego dla uczniów ze szkół ponadpodstawowych, dla których powiat ciechanowski jest organem prowadzącym. Stypendia zostały przyznane uczniom za wysokie wyniki w nauce i szczególne osiągnięcia edukacyjne tj. najlepszym maturzystom oraz laureatom i finalistom olimpiady.

 • 2023-09-22-kondolencje-Babicz.png

  Kondolencje i wyrazy współczucia

  Pani Radnej Zenonie Ewie Babicz

 • SG_02174.JPG

  27. Zawody Strzeleckie Polskiego Czerwonego Krzyża za Nami

  W dniu 20 września 2023r. odbyły się 27. Zawody Strzeleckie Polskiego Czerwonego Krzyża. Wydarzenie od lat integrujące Kluby Honorowych Dawców Krwi działające w Powiecie Ciechanowskim oraz firmy, instytucje i podmioty wspierające i współpracujące z PCK. W wydarzeniu Powiat Ciechanowski reprezentowali Starosta Ciechanowski Jan Andrzej Kaluszkiewicz oraz Wicestarosta Marek Marcinkowski .

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony