Lista aktualności

 • Ilustracja do artykułu Plakat.jpg

  Serdecznie zapraszamy na półfinały Ogólnopolskiego 4 Danuta Rinn Festiwal

  Przegląd twórczości artystycznej odbędzie się już w najbliższą niedzielę (27 października) w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze. Festiwal odbywa się dzięki Fundacji Apetyt na Kulturę Pani Danuty Błażejczyk i ma na celu promocję twórczości i osobowości jaką była Danuta Rinn. Gwiazdą wieczoru będzie Monika Urlik, laureatka I nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Muzycznym „Vena Fesitval”.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu image003.jpg

  XII nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Ciechanowskiego

  Dzisiaj, 23 października br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ciechanowie odbyła się XII nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Ciechanowskiego VI kadencji, na której rozpatrzono 2 projekty uchwał.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu Screenshot_2019-10-21 Gazeta Urzędowa(2) pdf.png

  Październikowe wydanie Gazety Urzędowej już dostępne

  To już trzecie wydanie dwumiesięcznika samorządu powiatu ciechanowskiego. Tematem numeru są ciechanowskie obchody stulecia powstania Policji Państwowej

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu image010.jpg

  I Powiatowy Dzień Przedsiębiorczości

  W Oranżerii Muzeum Romantyzmu w Opinogórze odbył się I Powiatowy Dzień Przedsiębiorczości. Głównym celem wydarzenia było uhonorowanie prężnie działających przedsiębiorców z terenu powiatu ciechanowskiego.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu logo 1.jpg

  Zawiadomienie o zwołaniu nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu

  Przewodniczący Rady Powiatu zwołuje XII nadzwyczajną sesję Rady Powiatu Ciechanowskiego

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu DSC04750.JPG

  Podpisanie umów na dofinansowanie OSP

  We wtorek (15.10.2019 r.) w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ciechanowie odbyło się spotkanie w sprawie wsparcia bieżącej działalności ochotniczych straży pożarnych z terenu powiatu ciechanowskiego.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu 565x400.jpg

  Otwarty konkurs ofert

  Na realizację w 2020 roku zadań publicznych powiatu ciechanowskiego w zakresie powierzenia prowadzenia punktów, w których będzie udzielana nieodpłatna pomoc prawna lub świadczone nieodpłatne poradnictwo obywatelskie. Oferty należy składać w terminie od 17 października 2019 r. do 7 listopada 2019 r.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu Optimized-DSC01118.JPG

  Pierwsza pracownia bezpieczeństwa ruchu drogowego otwarta

  W dniu dzisiejszym, tj. 11.10.2019 w I Liceum Ogólnokształcącym w Ciechanowie została otwarta pracownia bezpieczeństwa ruchu drogowego. To pierwsza taka placówka w Polsce która na celu ma przygotowanie młodzieży do bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu 565x400.jpg

  Informacja

  o możliwości składania uwag dotyczących uproszczonej oferty realizacji zadania publicznego w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego pod tytułem "Półfinały w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze 4 Danuta Rinn Festiwal" złożonej przez Fundację Apetyt na Kulturę z siedzibą w Warszawie ul. Modzelewskiego 12/5 02-579 Warszawa .

  Czytaj więcej
Powrót na początek strony