Lista aktualności

 • 2024-07-11-ogłoszenie-NGO-www.jpg

  Ogłoszenie

  o możliwości składania propozycji zadań publicznych do uwzględnienia w Programie Współpracy Powiatu Ciechanowskiego z NGO na rok 2025

 • osp.jpg

  Podpisano umowy na dofinansowanie OSP

  Powiat Ciechanowski z kolejnym wsparciem finansowym dla jednostek OSP. Podpisanie umów dotacyjnych w ramach programu pn. „Zakup sprzętu ratowniczego i umundurowania – edycja 2024” odbyło się w dniu 27.06.2024r.

 • bramy-powiatu-2024-2-www.jpg

  Najnowszy numer Bram Powiatu

  Na stronach bieżącego numeru staramy się odkryć i przywołać drobne okruchy, fragmenty z przeszłości naszej małej Ojczyzny. Materiały zamieszczone w bieżącym numerze obejmują okres ponad dwustu lat. Przypominamy zapomnianą, ciekawą postać jednego z włodarzy Ciechanowa sprzed ponad dwustu lat. Przybliżamy opowieść losów Konstantego Siecińskiego, Akademii Ciechanowskiej Doktora Jana Nielubowicza. Przedstawiamy postać uczestnika pierwszych edycji przeglądu Mazowieckiego Majowego Muzykowania, obecnie patrona tego wydarzenia.

 • środki gołymin.jpg

  Kolejne środki na drogi powiatowe

  Na mocy zawartej umowy, wartość pozyskanego dofinansowania na zadanie wyniesie nie więcej niż 3.844.713,59 zł.

 • 2024-04-11-DPS-Kombatant.jpg

  Opieka wytchnieniowa 2024

  Od maja do końca 2024 roku Powiat Ciechanowski realizuje zadanie resortowe Programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej dla Jednostek Samorządu Terytorialnego pod nazwą Opieka wytchnieniowa - Edycja 2024.

 • RRZM_2024_1200x900px.jpg

  Konkurs: Renowacja Roku Zabytków Mazowsza

  Do 31 lipca właściciele obiektów zabytkowych mogą przesyłać zgłoszenia do konkursu Renowacja Roku Zabytków Mazowsza, organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

 • KONKURS-PLASTYCZNY-stronakopia.png

  Konkursy dla osób z niepełnosprawnością

  Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej z siedzibą w Warszawie organizuje kolejną edycję konkursu plastycznego oraz zawody sportowe dla osób z niepełnosprawnością.

 • 6 plakat 2 MBS 2024(1).png

  „Mazowsze bliskie memu sercu” – konkurs fotograficzny

  Samorząd Województwa Mazowieckiego już po raz osiemnasty realizuje konkurs fotograficzny „Mazowsze bliskie sercu”. Jest on skierowany do wszystkich fotografów amatorów fotografujących miejsca i wydarzenia na Mazowszu.

 • Program współpracy_2025(3).jpg

  Roczny program współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi na 2025 rok

  Pełnomocnik Marszałka Województwa Mazowieckiego ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi, zaprasza do udziału w pracach nad przygotowaniem projektu Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2025 rok (dalej zwanym „Programem współpracy”).

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony