Lista aktualności

 • informacja.jpg

  Informacja dla interesantów Wydziału Komunikacji i Transportu

  W związku z obowiązkiem przedłożenia oświadczenia o dacie sprowadzenia pojazdu z terytorium Uni Europejskiej na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w procesie rejestracji pojazdu, poniżej udostępniamy Państwu wzór stosownego oświadczenia w celu wyeliminowania oświadczeń niewypełniających przesłanek określonych w rozporządzeniu w sprawie Rejestracja i oznaczanie pojazdów oraz wymagania dla tablic rejestracyjnych(Dz.U.2017.2355).

 • inovator.png

  Innowacyjnie w biznesie i nauce? Konkurs Innowator Mazowsza wystartował!

  Samorząd Mazowsza po raz czternasty nagrodzi innowacyjne firmy i kreatywnych naukowców.

 • mazowsze.jpg

  Mazowiecki Konkurs Fotografii Kulinarnej

  Samorząd Województwa Mazowieckiego po raz piąty organizuje „Mazowiecki Konkurs Fotografii Kulinarnej”. Głównym celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy na temat mazowieckich produktów tradycyjnych i lokalnych oraz zachęta do lepszego poznania tradycji kulinarnych Mazowsza.

 • informacja.jpg

  Powiatowe przewozy autobusowe

  Powiat Ciechanowski informuje, iż od dnia 01.08.2022 uruchomił powiatowe przewozy autobusowe o charakterze użyteczności publicznej na linii komunikacyjnej relacji Ciechanów Sienkiewicza PKP – Ciechanów Sienkiewicza PKP przez Opinogórę Górną, Obiedzino Górne, które są realizowane z udziałem środków pochodzących z rządowego programu przeciwdziałania wykluczeniu komunikacyjnemu.

 • Jerzy-Sz.png

  Zmarł Jerzy Szpojankowski

  Wszystkim bliskim Pana Jerzego składamy kondolencje i wyrazy wielkiego współczucia.

 • to.jpg

  78. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

  1 sierpnia Starosta Powiatu Ciechanowskiego Joanna Potocka-Rak i Wicestarosta Marek Marcinkowski upamiętnili 78. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, składając kwiaty przed pomnikiem Powstańców Warszawskich w Ciechanowie.

 • informacja.jpg

  Zaproszenie na rekonstrukcję bitwy pod Grunwaldem

  Starosta Joanna Potocka-Rak zaprasza chętne osoby z niepełnosprawnościami razem z opiekunami na pola Grunwaldu, gdzie odbędzie się 10 sierpnia 2022r. od godziny 11:00 rekonstrukcja bitwy z 1410 roku.

 • innowator mazowsza.jpg

  XIV edycja Konkursu Innowator Mazowsza

  Do 16 sierpnia 2022 r. trwa nabór zgłoszeń do tegorocznej edycji Konkursu Innowator Mazowsza. Zgłaszać można się w jednej spośród dwóch kategorii: Innowacyjna Firma lub Innowacyjny Naukowiec. Łączna pula nagród wynosi aż 113 000 zł, a w każdej z kategorii przewidziane są trzy nagrody pieniężne oraz wyróżnienia i nagrody od Partnerów.

 • swieto policji www.JPG

  Święto Policji w Ciechanowie

  22 lipca pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie obchodzili swoje święto. Dzień ten był okazją do odznaczeń ciechanowskich funkcjonariuszy i pracowników jednostki. Starosta Powiatu Ciechanowskiego Joanna Potocka-Rak i Wicestarosta Marek Marcinkowski wręczyli funkcjonariuszom podziękowania za profesjonalną, odpowiedzialną służbę oraz za rzetelną pracę na rzecz utrzymania ładu i porządku publicznego.

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony