Jury oceniło nadesłane prace

Wręczenie dyplomów i nagród w konkursie “Pisanki, Kraszanki, Palmy” odbędzie się we wtorek 4 kwietnia, o godz. 10.30 w holu PCKiSz

Ilustracja do artykułu palmypisankiaktualnosci.jpg

Jest to XXXI Konkurs Plastyczny pt: “PISANKI, KRASZANKI, PALMY”, zorganizowany przez Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki
im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie.

Jury w składzie: Grażyna Czerwińska - przewodnicząca jury, etnograf, Marzanna Bielawska - plastyk i Małgorzata Milewska - kierownik Działu Kultury i Sztuki PCKiSz, na posiedzeniu  29 marca 2017 r., po obejrzeniu wszystkich prac, postanowiło przyznać uczestnikom następujące równorzędne nagrody:


Kategoria „Pisanki”

Przedszkola:

Punkt Przedszkolny gr. 4 latki - Grudusk

Grupa „Motylki” – Miejskie Przedszkole nr 5 w Ciechanowie

Grupa „Pszczółki” – Miejskie Przedszkole nr 4 w Ciechanowie

Szkoły Podstawowe kl. IV-VI:

Przemysław Pawlicki – kl. IV – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

Aleksander Kuczyński – kl. IVa - Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie

Adrian Mórawski – kl. IVc - Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

Dominika Urbańska – kl. VIc - Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie

Weronika Rogalska – kl. IVa – Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie

Gimnazja:

Piotr Sadkowski – kl. I – Gimnazjum w Młocku

Natalia Klimczak – kl. IIb – Gimnazjum w Gąsocinie

Julia Spejna - Gimnazjum w Opinogórze Górnej

Mateusz Żukowski – kl. Ia - Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie

Lidia Gnatowska – kl. Ic - Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie

Kategoria „Karta Świąteczna”

Przedszkola:

Grupa „Jagódki” - Miejskie Przedszkole nr 1 w Ciechanowie

Julia Garnowska – grupa „Uszatki” – Miejskie Przedszkole nr 4 w Ciechanowie

Adam Wikliński - Miejskie Przedszkole nr 4 w Ciechanowie

Oliwia Potyrała - Miejskie Przedszkole nr 5 w Ciechanowie

Klaudia Światecka – gr. „0”a – Punkt Przedszkolny w Grudusku

Szkoły podstawowe kl. I-III:

Matylda Miklaszewska – „Paleta” PCKiSz

Zofia Śmigowska – kl. I – TWP w Ciechanowie

Bartosz Ostrowski – kl. II - Przedszkole TWP w Ciechanowie

Matylda Bartczak – kl. Ia – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

Szkoły Podstawowe kl. IV-VI:

Paulina Kozicka – kl. Va - Szkoła Podstawowa w Grudusku

Aleksandra Wojciechowska – kl. VIb - Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie

Matylda Miklaszewska – kl. IV - Szkoła Podstawowa w Zeńboku

Jakub Krakowski – kl. V - Szkoła Podstawowa w Regiminie

Kuba Stępień – kl. IV - Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie

Gimnazja:

Magdalena Borkowska – kl. Id – Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie

Michał Jędrzejewski – kl. IIIa - Gimnazjum nr 3 w Ciechanowie

Przemek Matusiak - kl. IIc – Gimnazjum nr 4

Kategoria „Palmy”:

Przedszkola:

Grupa „Motylki” - Miejskie Przedszkole nr 5 w Ciechanowie

Miejskie Przedszkole nr 6 w Ciechanowie

Niepubliczne Przedszkole „Piotruś Pan” w Ciechanowie

Szkoły podstawowe kl. I-III:

Świetlica kl. I – III - Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

Anna Florysiak – kl. II – Szkoła Podstawowa w Gostkowie

Ola Skórzyńska – kl. IIIb - Szkoła Podstawowa w Gołyminie

Julia Tobolska – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

Szkoły Podstawowe kl. IV-VI:

Julia Bober - Szkoła Podstawowa w Młocku

Julia Ostaszewska - Szkoła Podstawowa w Młocku

Karolina Jaskólska – kl. V - Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

Krystian Dorosz – kl. V - Szkoła Podstawowa w Zeńboku

Gimnazja:

Adrianna Smolińska – kl. IIb – Gimnazjum w Regiminie

Oddzielna kategoria:

Środowiskowy Dom Samopomocy w Ciechanowie

BTW

Powrót na początek strony