Komisje Rady Powiatu

KOMISJE

RADY POWIATU CIECHANOWSKIEGO
VI KADENCJI

2018-2023

Harmonogram posiedzeń stałych Komisji Rady Powiatu Ciechanowskiego na listopad 2023 dostępny jest tutaj.

Informacja o posiedzeniu Komisji Skarg, Wniosków i Petycji dostępna jest tutaj.

 

KOMISJA REWIZYJNA

 

L.p. Imię i nazwisko Funkcja
1. Łukasz Lewandowski Przewodniczący Komisji
2. Wiesław Balcerzak Członkowie komisji






3. Cezary Chodkowski
4. Irena Gawarecka
5. Zbigniew Gutowski
6. Barbara Kornatowska

 

KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI
        

L.p. Imię i nazwisko Funkcja
1. Barbara Kornatowska Przewodnicząca Komisji
2. Wiesław Balcerzak
Członkowie Komisji






3. Irena Gawarecka
4. Cezary Chodkowski
5. Zbigniew Gutowski
6. Łukasz Lewandowski


KOMISJA BUDŻETOWO- FINANSOWA 

L.p. Imię i nazwisko Funkcja
1. Zbigniew Gutowski Przewodniczący Komisji
2. Zenona Ewa Babicz


Członkowie Komisji






 

 

3. Barbara Kamińska
4. Adam Krzemiński
5. Łukasz Lewandowski
6. Grzegorz Liszewski
7. Jacek Oglęcki
8. Joanna Potocka-Rak
9. Sławomir Rudnicki
10. Stefan Żbikowski
11. Sławomir Morawski

 

KOMISJA EDUKACJI, KULTURY I SPORTU

L.p. Imię i nazwisko Funkcja
1. Cezary Chodkowski Przewodniczący Komisji
2. Zenona Ewa Babicz Członkowie Komisji







3. Wiesław Balcerzak
4. Jan Andrzej Kaluszkiewicz
5. Tomasz Adam Grembowicz
6. Adam Krzemiński
7. Elżbieta Wioleta Kuminiarczyk
8. Jolanta Teklińska
9. Tadeusz Wieczorek
10. Barbara Kamińska

 


KOMISJA RODZINY, POMOCY SPOŁECZNEJ I PROMOCJI ZDROWIA

L.p. Imię i nazwisko Funkcja
1. Tomasz Adam Grembowicz Przewodniczący Komisji
2. Zenona Ewa Babicz

Członkowie Komisji






3. Elżbieta Wioleta Kuminiarczyk
4. Barbara Kornatowska
5. Joanna Potocka- Rak
6. Jolanta Teklińska
7. Tadeusz Wieczorek

 

 KOMISJA ROZWOJU GOSPODARCZEGO ROLNICTWA, BEZPIECZEŃSTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

L.p. Imię i nazwisko Funkcja
1. Sławomir Rudnicki Przewodniczący Komisji
2. Irena Gawarecka Członkowie Komisji
3. Grzegorz Liszewski
4. Sławomir Morawski
5. Jacek Oglęcki
6. Jan Andrzej Kaluszkieiwcz
7. Wojciech Rykowski
8. Barbara Kamińska
9. Tadeusz Wieczorek
10. Stefan Żbikowski

 

* Składy Komisji I, II, III i IV Kadencji Rady Powiatu Ciechanowskiego
dostępne na stronie Biuletynu Informacji Publicznej
w dziale:

KOMISJE RADY POWIATU

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony