Logo Komunikacja Bez Barier

Dzień Kobiet w Opinogórze

Ilustracja do artykułu DSC09382.JPG

Wójt gminy Opinogóra Górna wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury zorganizowali z okazji Dnia Kobiet gminny koncert "Wszystko dla Pań".

Życzenia wszystkim Paniom z gminy i zaproszonym na to spotkanie złożył wójt Piotr Czyżyk, który wręczył każdej z Pań kwiat.

Później przyszedł czas na część artystyczną. Tradycyjnie już wystąpiły solistki i zespoły z Gminnego Ośrodka Kultury - Kinga Miklaszewska i Milena Wójt. Nie zawiódł zespół "Melodia" oraz nowa grupa śpiewających kobiet "Nadzieja". Ludowe przyśpiewki to artystyczne działa sztuki. Wszystko pod kierownictwem dyrektor GOK Zofii Pikus i niestrudzonego muzyka, dyrygenta Jerzego Szpojankowskiego.

Prawdziwą furorę zrobiła Gminna Orkiestra Dęta Trzech Pokoleń, która wykonała wiązankę znanych, ale w nowej aranżacji utworów muzycznych.

Punktem kulminacyjnym imprezy był występ kabaretu „Ciach” z Zielonej Góry z programem "Historie śmiechem pisane", który bawił widzów do łez.

Koncert z okazji Dnia Kobiet w Opinogórze odbył się już po raz 27. Na scenie Gminnego Ośrodka Kultury wystąpiło wcześniej wielu znanych artystów: Halina Kunicka, Hanka Bielicka, Jan Pietrzak, Sława Przybylska, kabaret „Trzeci Oddech Kaczuchy” i wiele innych.

BTW

Powrót na początek strony