"Emocje są ważne"

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Ciechanowie we współpracy z Powiatową Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Ciechanowie serdecznie zaprasza do udziału w działaniach realizowanych w ramach projektu „Emocje są ważne”.

plakat_z_logo_depresja_i_ryzyko.jpg

Stan emocjonalny dzieci i młodzieży warunkuje przebieg ich rozwoju. Niestety otaczająca je rzeczywistość oraz inne czynniki – ostatnio pandemia i wymuszona przez nią izolacja nie zawsze sprzyjają temu procesowi. W ramach naszych działań chcemy zorganizować cykl warsztatów dla nauczycieli, wychowawców, pedagogów szkolnych oraz specjalistów pracujących z dziećmi i młodzieżą, przybliżających wybrane zagadnienia z obszaru szeroko pojmowanego zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży.

Już dziś zapraszamy do udziału w konferencji on-line „Depresja i ryzyko suicydalne – ważne pytania i odpowiedzi”, otwierającej projekt.

Odbędzie się ona 11 lutego 2021 roku o godzinie 15.00. Wystąpi Pani Małgorzata Łuba – psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, współzałożycielka nieformalnego Stowarzyszenia Pomocy Rodzinom i Bliskim Samobójców „Tabu”, które nieodpłatnie udziela pomocy osobom zagrożonym podjęciem próby samobójczej oraz rodzinom po stracie samobójczej, współtworzy i prowadzi programy profilaktyczne dotyczące zachowań samobójczych u dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych.

Formularz zgłoszeniowy na konferencję do pobrania

 

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony