Konkurs na film profilaktyczno-edukacyjny z zakresu BRD

6 maja 2021r. – Europejski Dzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – dbamy o bezpieczeństwo na drogach i dążymy do ograniczenia liczby ofiar wypadków poprzez edukację i profilaktykę.

Powiatowe drogowskazy.png

POWIATOWE DROGOWSKAZY 2021 – Festiwal Filmów Profilaktyczno-Edukacyjnych o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Powiatu Ciechanowskiego

Starosta Ciechanowski w ramach działań Powiatowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Ciechanowie organizuje  Festiwal filmów profilaktyczno-edukacyjnych o tematyce związanej z  bezpieczeństwem w ruchu drogowym pod nazwą „Powiatowe Drogowskazy 2021”.
Do udziału w Festiwalu zapraszamy  dzieci i młodzież ( w zespołach do 10 osób) ze  szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Powiatu Ciechanowskiego. Warunkiem uczestnictwa w  festiwalu  jest przygotowanie filmu lub spotu profilaktyczno-edukacyjnego opracowanego w formie multimedialnej, który zachęca uczestników ruchu drogowego  do przestrzegania wybranych przepisów kodeksu drogowego lub ostrzega i obrazuje negatywne skutki nieprzestrzegania podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Na prace czekamy do 15 czerwca 2021 roku.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Festiwalu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

 

Regulamin Festiwalu

Formularz zgłoszenia zespołu

Formularz zgłoszenia uczestnika dla osoby niepełnoletniej

Formularz zgłoszenia uczestnika dla osoby pełnoletniej

Zezwolenie na nieodpłatną publikację wizerunku

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony