Młodzieżowy Wirtualny Rajd Rowerowy PCK

Wyrwij się z domu i wsiadaj na rower! Zapraszamy wszystkie chętne osoby w każdym wieku do wzięcia udziału w wirtualnym rajdzie rowerowym PCK z okazji 100-lecia Młodzieży PCK oraz Międzynarodowego Dnia Polskiego Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca, który przypada 8 maja 2021 roku.

11111.jpg

Co trzeba zrobić?

w dniach 01.05.2021 - 07.05.2021 każdy uczestnik rajdu powinien się zarejestrować na listę uczestników, pisząc do nas prywatną wiadomość na adres Facebook/Instagram @pckciechanow lub pckciechanow@wp.pl

Do Państwa kandydatury zostanie przydzielony numer, który 10.05.2021 roku weźmie udział w losowaniu online w mediach społecznościowych.

Aby udowodnić udział w rajdzie, wykonujemy w trakcie wyjadu zdjęcie, na którym jesteście Państwo widoczni, które zostanie wysłane w załączniku do pobrania po zgłoszeniu kandydatury. Wylosowanych zostanie 10 osób, które zostaną nagrodzone upominkami. Wybrane numery zostaną opublikowane na Facebooku oraz Instagramie. Laureatów zapraszamy po odbiór nagród w siedzibie PCK - ul. Rzeczkowska 11, 06-400 Ciechanów.

Trasa rajdu oraz długość - osiedlowe uliczki, polne drogi, długodystansowy maraton - to zależy od Ciebie, najważaniejszy jest ruch na świeżym powietrzu. W maratonie możesz wziąć udział sam, z przyjaciółmi lub rodziną.

Zdjęcia nadsyłamy do 9 maja 2021 roku do godziny 18.00.

 

Prosimy o nadsyłanie zdjęć na adres: pckciechanow@wp.pl lub na media społecznościowe Facebook/Instagram @pckciechanow. Tytuł mejla: "Rajd Młodzieżowy - zdjęcia".

Wysyłając zdjęcia w celu więcia udziału w w Rajdzie oraz loterii - automatycznie akceptujecie Państwo zgodę na opublikowanie swoich zdjęć w mediach społecznościowych PCK OR Ciechanów.

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony