21 października 2018 roku odbędą się wybory samorządowe

Prezentujemy okręgi wyborcze w powiecie ciechanowskim

Ilustracja do artykułu starostwo_bud.jpg

Rada Powiatu

W wyborach samorządowych, wybranych zostanie 21 radnych Rady Powiatu Ciechanowskiego. W okręgu nr 1 obejmującym miasto Ciechanów wybranych zostanie 10 radnych. W okręgu nr 2 (gminy: wiejska Ciechanów i Sońsk) – 4 radnych. W okręgu nr 3 (gminy: Glinojeck i Ojrzeń) - 3 radnych. W okręgu nr 4 (gminy: Grudusk, Gołymin, Opinogóra i Regimin) - 4 radnych.

Rada Miasta

Do Rady Miasta Ciechanowa mieszkańcy wybiorą 21 radnych. W okręgu nr 1 (osiedla: Powstańców Wielkopolskich, Kargoszyn i Podzamcze) - 5 radnych. W okręgu nr 2 (osiedla: Kwiatowe, Bloki i Zachód) - 5 radnych. W okręgu nr 3 (osiedla: Aleksandrówka, Aleksandrówka II i Śródmieście) - 6 radnych. W okręgu nr 4 (osiedla: Płońska, Słoneczne i Przemysłowe) - 5 radnych.

Sejmik Województwa Mazowieckiego

W wyborach do Sejmiku województwa mazowieckiego powiat ciechanowski znalezł się w Okręgu nr 4, obejmującym powiaty: ciechanowski, gostyniński, mławski, płocki, płoński, przasnyski, pułtuski, sierpecki, sochaczewski, żuromiński, żyrardowski oraz miasto Płock. Wybierać będziemy 9 radnych.

Gminy Powiatu Ciechanowskiego

W każdej z 8 gmin powiatu ciechanowskiego rady gmin liczą po 15 osób. Radni ci zostaną wybrani w okręgach jednomandatowych.

 

BTW

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony