Angielski online dla Kobiet z Powiatu Ciechanowskiego

5 maja 2022 roku rusza nabór do projektu „Angielski online dla Kobiet z powiatu ciechanowskiego”, finansowanego przez Powiat Ciechanowski. Rekrutacja potrwa do 12 maja 2022 roku. Czekamy na zgłoszenia.

grafika angielski online czekamy na zgłoszenia.jpg

W projekcie może wziąć udział maksymalnie 100 kobiet z powiatu ciechanowskiego (pełnoletnich). O zakwalifikowaniu do projektu decyduje kolejność zgłoszeń, a ustalenie listy zakwalifikowanych nastąpi do 16 maja 2022 roku. Kurs rozpocznie się w drugiej połowie maja i potrwa do grudnia 2022 roku, z przerwą wakacyjną (łącznie 20 godzin lekcyjnych). Zajęcia będą się odbywały raz w tygodniu po 45 minut na platformie https://powiatciechanowski.clickmeeting.com/. Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne. Wypełniony formularz rekrutacji należy złożyć w Biurze Obsługi Mieszkańca Starostwa Powiatowego w Ciechanowie lub przesłać drogą elektroniczną (skan) na adres: anna.ratkowska@ciechanow.powiat.pl.

Projekt ten będzie jedną z form wsparcia zdrowia psychicznego po pandemii COVID 19. Głównym celem projektu jest wsparcie kobiet zamieszkałych na terenie powiatu ciechanowskiego w zakresie przeciwdziałania negatywnym skutkom COVID 19, poprzez prowadzenie nauki języka angielskiego w formule online. Taka formuła to dodatkowe ułatwienie, zarówno czasowe, jak i komunikacyjne oraz optymalne dla kobiet, dla których problemem lub barierą jest bezpośrednia nauka języka w grupie, spowodowana izolacją w czasie pandemii.

Realizację projektu nadzoruje Wydział Profilaktyki Społecznej i Edukacji Zdrowotnej Starostwa Powiatowego w Ciechanowie, tel. 729-055-940.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem projektu i czekamy na Wasze zgłoszenia!

Regulamin Projektu

Formularz rekrutacji

Deklaracja uczestnictwa

 

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony