W jednym z wypadków zginęła 80-letnia mieszkanka pow. ciechanowskiego

W świąteczny czwartek na terenie powiatu ciechanowskiego doszło do trzech wypadków z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego

Ilustracja do artykułu poli_kom.jpg

Do pierwszego zdarzenia doszło w Glinojecku, o godz. 9.50, przy ul. Płockiej. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności wypadku drogowego, w którym potrącona została 80-letnia mieszkanka pow. ciechanowskiego, która jechała rowerem. Do zdarzenia dosżło na łuku drogi krajowej nr 60 . W rowerzystkę uderzył samochód iveco, którym kierował 28-letni mieszkaniec pow. pułtuskiego. Niestety 80-latka po przewiezieniu do szpitala zmarła.

Policjanci prowadzą także postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło ok. godz. 11.00 w Ciechanowie, przy ul. Płońskiej. 44-letni kierujący oplem corsa potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych 56-letniego mężczyznę. W wyniku zdarzenia pieszy doznał złamania kości lewego przedramienia.

Do trzeciego wypadku doszło ok. godz. 16.00 w Ciechanowie, na skrzyżowaniu ul. Mazowieckiej i ul. Niechodzkiej. W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy. 36-letni kierujący audi a6, który wyjeżdżał z drogi podporządkowanej uderzył w 46-letnią kierująca motorowerem. W wyniku zdarzenia mieszkanka pow. ciechanowskiego doznała złamania lewej nogi.

Niechronionych uczestników ruchu drogowego nie chronią pasy bezpieczeństwa czy poduszka powietrzna, dlatego skutki zdarzenia zawsze są poważniejsze. Zwracamy się z apelem aby wzmóc ostrożność na drodze, chwila nieuwagi może doprowadzić do tragicznego w skutkach wypadku,zadbajmy o własne oraz innych bezpieczeństwo.

Zwracamy się z apelem do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

BTW

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony