Szkoła poprawiła również swoje miejsce w rankingu ogólnopolskim

W rankingu mazowieckich szkół Technikum nr 1 znalazło się na bardzo dobrym, siedemnastym miejscu

Ilustracja do artykułu elektryk3.JPG

Fundacja Edukacyjna Perspektywy, 10 stycznia 2018 roku ogłosiła wyniki Ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych, za rok 2017. Wśród najlepszych szkół na Mazowszu znalazł się po raz kolejny Zespół Szkół nr 1 w Ciechanowie. W rankingu mazowieckich szkół Technikum nr 1 znalazło się na bardzo dobrym, siedemnastym miejscu, wyprzedzając tym samym wszystkie szkoły tego typu w powiecie ciechanowskim i powiatach ościennych.

Ciechanowski "Bem" poprawił również swoje miejsce w rankingu ogólnopolskim. Na 1743 technika ubiegające się o to wyróżnienie Zespół Szkół nr 1 im. Generała Bema w Ciechanowie znalazł się na miejscu sto sześćdziesiątym trzecim (163), podczas gdy w roku ubiegłym zajmował miejsce sto siedemdziesiąte pierwsze (171) , a dwa lata wcześniej sto siedemdziesiąte piąte (175).

Wysoka pozycja w rankingu Fundacji Edukacyjnej Perspektywy, kolejny raz zapewniła Zespołowi Szkół nr 1 zaszczytny tytuł ,,Srebrnej Szkoły" i prawo do posługiwania się w roku 2018 emblematem ,,Srebrnej Tarczy". Tym samym ciechanowski „Bem” potwierdził swój status najlepszej szkoły technicznej w powiecie. Uzyskany przez szkołę prestiżowy znak jakości jest, bez wątpienia, miarą jej sukcesu, świadectwem efektywności nauczania oraz systematycznej pracy, zaangażowania i współpracy nauczycieli i uczniów. O sukcesie Technikum nr 1 zadecydowały przede wszystkim poprawiające się z roku na rok wyniki egzaminów maturalnych i zawodowych.

Zespół Szkół nr 1 im. gen. Józefa Bema od lat cieszy się w środowisku opinią najlepszej szkoły technicznej w Ciechanowie i okolicy, a miejsca rankingowe tę opinię potwierdzają i ugruntowują.


Na podstawie inf. Sylwii Zadrożnej z ZS nr 1 w Ciechanowie

BTW

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony