7 listopada 2018 r., Kawiarnia Artystyczna, wstęp wolny

Ciechanowscy artyści, działacze kultury, rodziny będą wspominać zmarłych – znanych ludzi kultury, sztuki, literatury z regionu

Ilustracja do artykułu DSC_0460 (Kopiowanie).JPG

Foto: Ciechanowskie Zaduszki Poetyckie w 2017 r. PCKiSz

 

Ciechanowscy artyści, działacze kultury, rodziny będą wspominać zmarłych – znanych ludzi kultury, sztuki, literatury z regionu, w tym śp. Jerzego Olszewskiego – ciechanowskiego farmaceutę, pedagoga, regionalisty, działacza sportowego i aktywnego uczestnika życia kulturalnego Ciechanowa. W programie przewidziano również wiersze związane z dniami Wszystkich Swiętych i Dniem Zadusznym, w wykonaniu poetów z regionu oraz koncert znanej artystki Alicji Tanew z Krakowa – poetki, kompozytorki, wykonującej piosenkę aktorską.

Alicja Tanew - prowadzi w Krakowie własną piwnicę artystyczną „Scena ATA”, z bogatym repertuarem poetycko-muzycznym i teatralnym oraz wystawami polskiej fotografii i malarstwa współczesnego. Promuje w ten sposób poetów, aktorów i artystów, tworząc także własne spektakle i bajki muzyczne.

Ciechanowskie Zaduszki Poetyckie zostały zainicjowane w PCKiSz, 11 lat temu przez Barbarę Sitek-Wyrembek i Edwarda Lewandowskiego.

BTW

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony