Cykl poradnictwa dla Organizacji pozarządowych

Fundacja Gwiazdka realizuje projekt dofinansowany ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego pn. "Silne NGO to Silni Obywatele - edycja II", w ramach którego oferują bezpłatne wsparcie prawnika, księgowej, doświadczonego pracownika NGO oraz fundraisera dla organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu Mazowsza Północnego.

Plakat - poradnictwo(2).png

Zachęcamy wszystkie organizacje pozarządowe z terenu powiatu ciechanowskiego do skorzystania z bezpłatnego wsparcia Zespołu specjalistów, którzy doradzą, jak rozwijać działalność, działając jednocześnie zgodnie z prawem. Fundacja służy pomocą w rozwiązaniu problemów, z którymi organizacje pozarządowe borykają się w swojej działalności. Udzielą również wsparcia w pisaniu ofert i wniosków o dofinansowanie realizacji zadań publicznych, a także w zakładaniu fundacji i stowarzyszeń.

Każda zgłaszająca się organizacja/grupa może otrzymać maksymalnie 5 godzin wsparcia wybranego przez siebie specjalisty. Dodatkowo, każda organizacja współpracująca z samorządem terytorialnym będzie mogła skierować jedno pytanie do pracowników jednostek samorządu terytorialnego w ramach cyklu poradniczego "Pytanie do Urzędnika".

Ulotka - poradnictwo.png

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony