Damy radę

Pandemia koronawirusa COVID-19 to dla nas wszystkich czas niezwykle wymagający i męczący, nie tylko jeżeli chodzi o nasz fizyczny stan zdrowia, ale także psychiczny. W ramach przeciwdziałania skutkom COVID-19 Starostwo Powiatowe w Ciechanowie podpisało umowy z Centrum Psychologiczno – Pastoralnym „Metanoia” i Fundacją reGeneracja.

Ilustracja do artykułu shaking-hands-2499612_1920.jpg

Dzięki umowie podpisanej z Centrum Psychologiczno - Pastoralnym "Metanoia" mieszkańcy powiatu mogą liczyć na bezpłatne porady specjalistów: psychologa, pedagoga, terapeuty ds. uzależnień, specjalisty od przemocy domowej i mediatora.  Każdy mieszkaniec Powiatu Ciechanowskiego niezależnie od wieku może liczyć na bezpłatne wsparcie. Szczegółowe informacje na temat wsparcia
i rejestracja porad online pod numerami tel: 513 107 753 lub (24) 268 04 48  i adresem www.cpp-metanoia.com

Fundacja edukacyjno – sportowa reGeneracja poprowadzi cykl spotkań on-line  z trenerem pracy, psychologiem i pedagogiem w ramach projektu „Damy radę”. Transmisje będą odbywać się na facebookowym profilu fundacji od 12 do 28 maja br. o godzinie 17:00. Dokładne daty i tematy poszczególnych transmisji znajdą Państwo na facebookowym profilu fundacji.

 

Fot: Pixabay, Fb Joanna Potocka-Rak, Fb Fundacja reGeneracja

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony