6 i 7 czerwca odbywały się na terenie stadionu MOSiR w Ciechanowie

Akcja miała na celu promocję zawodu policjanta

Ilustracja do artykułu IMG_20180607_103240.jpg

Policjanci przygotowali stoisko z ofertą dla osób zainteresowanych wstąpieniem do służby w Policji, a także tor przeszkód, który jest jednym z elementów rekrutacji. Maksymalny czas w jakim trzeba pokonać przeszkody to 1 m 41 s.

Zainteresowanie wśród mieszkańców było bardzo duże. Zgłosiły się osoby indywidualne, a także grupy uczniów z PWZS w Ciechanowie i I Liceum Ogólnokształcącego PUL w Ciechanowie.

Funkcjonariusze wraz z pracownikiem z Zespołu Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie odpowiadali na szereg pytań oraz rozdawali ulotki z informacjami dla kandydatów do służby. Była to także doskonała okazja, aby porozmawiać z mundurowymi o charakterze ich pracy. Opowiadali, jakie warunki musi spełniać kandydat na policjanta oraz jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji.

Policjanci przypominają wszystkim osobom zainteresowanym, że rekrutacja do służby odbywa się w sposób ciągły, zatem dokumenty można składać w dowolnym terminie.

Wszelkie szczegółowe informacje na temat niezbędnych formalności i warunków przyjęć można uzyskać w Komendzie Powiatowej Policji w Ciechanowie w Zespole Kadr i Szkolenia od poniedziałku do piątku .

Informację znajdziecie Państwo również na stronie: http://praca.policja.pl/pwp/rekrutacja

BTW

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony