Miejscem spotkania był Dom Pomocy Społecznej przy ul. Kruczej w Ciechanowie

Przestrzegał mieszkańców swojego rejonu przed oszustami oraz wskazał zagrożenia w ruchu drogowym

Ilustracja do artykułu P1180929.JPG

Dzielnicowy ciechanowskiej policji asp. szt. Piotr Pomaski prezentował projekt "Dzielnicowy bliżej nas". Ma on na celu zmianę społecznego nastawienia do policjantów dzielnicowych w lokalnym środowisku i jeszcze lepszą współpracę Policji z członkami społeczności lokalnej. W ramach tego projektu, ciechanowscy policjanci spotykają się z mieszkańcami podległych rejonów, aby porozmawiać o bezpieczeństwie.


Jak poinformowała kom. Jolanta Bym - oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie, dzielnicowy radził jak nie stać się ofiarą oszustwa oraz innych przestępstw. Mówił również o bezpieczeństwie w ruchu drogowym i zachęcał do współpracy z dzielnicowym w ramach budowania lokalnego bezpieczeństwa.

Każdy uczestnik otrzymał wizytówkę dzielnicowego z danymi oraz telefonem kontaktowym. Wskazał również o możliwości skorzystania z aplikacji „Moja Komenda”. Seniorzy otrzymali ulotki informacyjne - tak by w razie wątpliwości jeszcze raz przeczytać ważne informacje i przekazać je innym seniorom.

BTW

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony