W tegorocznej edycji udział wzięło 160 uczniów z 29 placówek oświatowych z terenu powiatu ciechanowskiego

XVII powiatowy etap Festiwalu Piosenki o Zdrowiu odbył się w poniedziałek 16 kwietnia br. w sali widowiskowej Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie

Ilustracja do artykułu burchacki10.jpg

Impreza mająca na celu połączenie atmosfery zabawy z popularyzacją treści prozdrowotnych na stałe wpisała się w kalendarz imprez kulturalnych w powiecie ciechanowskim.

Jej organizatorem jest Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ciechanowie. Jak co roku impreza odbyła się dzięki gościnności Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie.

Honorowy Patronat nad przeglądem objął starosta ciechanowski, który wspólnie z prezydentem miasta Ciechanów ufundowali nagrody dla wszystkich wykonawców.

Po ponad 3 godzinnych występach, jury w składzie: Dariusz Puchalski /muzyk/, Iwona Leszczyńska /wizytator Kuratorium Oświaty/ i Agata Jabłońska /pracownik Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej/ zdecydowało, że laureatami Festiwalu zostali:

W kategorii Szkoły Podstawowe klasy I-VI

  • I miejsce Maria Długozima ze Szkoły Podstawowej STO w Ciechanowie
  • II miejsce Marta Skibińska ze Szkoły Podstawowej Nr 7 w Ciechanowie
  • III miejsce Zespół ze Szkoły Podstawowej TWP w Ciechanowie

W kategorii Szkoły Podstawowe klasy VII i Oddziały Gimnazjalne

  • I miejsce Zespół ze Szkoły Podstawowej TWP w Ciechanowie
  • II miejsce Zespół ze Szkoły Podstawowej STO w Ciechanowie
  • III Magdalena Makowska ze Szkoły Podstawowej w Gąsocinie

Zdobywcy I miejsc będą reprezentować nasz powiat i miasto na etapie wojewódzkim festiwalu, który odbędzie się w czerwcu br. w Siedlcach.

Sala widowiskowa podczas festiwalu była wypełniona po brzegi. Wśród zaproszonych gości byli między innymi przedstawiciele władz samorządowych, placówek opieki zdrowotnej, kuratorium oświaty, dyrektorzy i nauczyciele szkół biorących udział w przeglądzie oraz kibicujący uczniowie, rodzice, dziadkowie i przyjaciele wykonawców.

BTW

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony