Forum Małej Przedsiębiorczości BRANŻA BEAUTY

"Social Media w branży BEAUTY" to temat pasjonującego wykładu, który poprowadziła pani Paulina Pastuszak podczas Forum Małej Przedsiębiorczości, zorganizowanego przez Starostwo Powiatowe w Ciechanowie w przepięknej scenerii oranżerii Muzeum Romantyzmu w Opinogórze.

Forum Małej Przedsiębiorczości zdj. G. Hoffman.jpg

Forum Małej Przedsiębiorczości - zorganizowane w tej formule po raz pierwszy - jest w tym roku ukłonem w kierunku przedsiębiorczych i kreatywnych Kobiet z terenu powiatu ciechanowskiego, które na co dzień prowadzą salony kosmetyczne i fryzjerskie. Uczestniczki naszego spotkania miały okazję wysłuchać rad ekspertki, która opowiedziała, w jaki sposób dzięki promowaniu swojej działalności w mediach społecznościowych wspiąć się na szczyt swoich możliwości zawodowych: jak stworzyć swoją markę, jak o nią dbać i jak o niej mówić w social mediach. "Spotkanie z Pauliną Pastuszak to dla nas inspiracja do dalszego rozwoju zawodowego i zachęta do podejmowania nowych wyzwań", mówiły w kuluarach uczestniczki Forum. I taki był w głównej mierze cel spotkania: aby Kobiety z branży BEAUTY wzajemnie się inspirowały i wspierały.

Panie otrzymały wyjątkowy upominek: naszyjnik z różowego kwarcu - zwanego kamieniem miłości - który ma zapewniać dobre relacje z samym sobą. 

Na scenie wystąpił Maciej Miecznikowski wraz z zespołem - Panowie dali klimatyczny koncert i porwali Panie do wspólnej zabawy.

 

Serdecznie dziękujemy właścicielom Szkółki SZMIT z Pęchcina za przepiękne magnolie, które podkreśliły charakter naszej imprezy.

Muzeum Romantyzmu dziękujemy za udostępnienie wyjątkowej przestrzeni, która wprawiła nas w fantastyczny nastrój.

 

fot. G. Hoffman

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony