I Powiatowy Dzień Przedsiębiorczości

W Oranżerii Muzeum Romantyzmu w Opinogórze odbył się I Powiatowy Dzień Przedsiębiorczości. Głównym celem wydarzenia było uhonorowanie prężnie działających przedsiębiorców z terenu powiatu ciechanowskiego.

Ilustracja do artykułu image010.jpg

Podczas uroczystości Starosta Ciechanowski Joanna Potocka - Rak oraz Prezes Mazowieckiej Izby Gospodarczej Krzysztof Ostromecki wręczyli nagrody „Bramy Przedsiębiorczości” które zostały sfinasowane przez Bank Spółdzielczy w Płońsku, firmom i osobom szczególnie zasłużonym dla rozwoju przedsiębiorczości w naszym powiecie.

W kategorii „Przedsiębiorca z tradycjami” nagrodzone zostały:
 - Ciechanowska Spółdzielnia Mleczarska, Szkółka Szmit.

 W kategorii „Biznes społecznie odpowiedzialny”: - Cedrob S.A., Mac Jack Jacek Pietrzak, Metaltech Piasecki Sp. j.

W kategorii „Nowe technologie”: - T4B

W kategorii „Produkt roku”: - Metaltech Piasecki Sp. j. – platformy garażowe
- Nalewkarnia Longinus – nalewki owocowe

Firmy wyróżnione przez Mazowiecką Izbę Gospodarczą: - Oko – Andrzej Bayer, Amado Mebel,  Alinam

Wyróżnienie Starosty Powiatu Ciechanowskiego: - Bauer Print Ciechanów, Farbex, Tomax Salon i Wypożyczalnia Narzędzi Krzysztof Pątkowski, Norcospectra, ZM Matuszewski Zakłady Metalowe.

Kobieta Biznesu: - Bogusława Mikołajczak.

Ambasador Powiatu Ciechanowskiego: - Szymon Kołecki, Przemysław Krajewski.

Uroczystość, którą poprowadziła Milena Drzewiecka, uświetniły piosenki w wykonaniu Danuty Błażejczyk, a po wręczeniu statuetek odbyła się aukcja charytatywna obrazów zmarłego przed dwoma laty, znanego ciechanowskiego artysty malarza Stanisława Osieckiego. Zgromadzeni nie szczędzili pieniędzy na szczytny cel – wszystkie obrazy zostały sprzedane. Zebrane pieniądze – ponad 18 tys. zł przekazane zostaną na wsparcie leczenia syna Pana Stanisława. Jesteśmy wdzięczni uczestnikom aukcji za okazane wspracie. Dziękujemy współorganizatorowi wydarzenia - Mazowieckiej Izbie Gospodarczej za owocną współpracę, Bankowi Spółdzielczemu w Płońsku za sfinansowanie statuetek "Bramy Przedsiębiorczości", które pozwoliły godnie wyróżnić przedsiębiorców z powiatu i Wojewódzkiemu Urzędowi Pracy za pomoc w organizacji I Powiatowego Dnia Przedsiębiorczości.

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony