III edycja konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP

Zapraszamy wszystkie Koła Gospodyń Wiejskich do wzięcia udziału w konkursie, którego organizatorem jest Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Konkurs objęty jest Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta RP.

koła.png

Rozpoczął się nabór do trzeciej edycji konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP - Agaty Kornhauser-Dudy. Wzorem poprzednich edycji, etap wojewódzki odbędzie się w formule online, natomiast etap ogólnopolski planowany jest jako wydarzenie stacjonarne w siedzibie Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca "Mazowsze" im. Tadeusza Sygietyńskiego. Ogłoszenie zwycięzców oraz wręczenia nagród nastąpią podczas Dożynek Prezydenckich 2023 w Warszawie

Celem konkursu jest promocja i prezentacja wielopłaszczyznowej działalności Kół w zakresie Społecznym, kulturalnym i edukacyjnym.

Konkurs składa się z dwóch etapów:

Etap 1 -  wojewódzki, który zostanie przeprowadzony od stycznia do kwietnia 2023 r. (ocena formalna kart zgłoszeniowych oraz przesłanych materiałów audiowizualnych).
Etap II - ogólnopolski, który odbędzie się w lipcu 2023 r. (prezentacja 4 potraw z wykorzystaniem ziemniaków oraz obrzędów/zwyczajów żniwnych lub dożynkowych charakterystyczny dla regionu reprezentowanego przez Koło).

 

Szczegółowe informacje oraz niezbędne dokumentu dostępne po kliknięcie w linki Otwórz  

iii_edycja_kgw_plakat-1.jpg

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony