Innowacyjnie w biznesie i nauce? Konkurs Innowator Mazowsza wystartował!

Samorząd Mazowsza po raz czternasty nagrodzi innowacyjne firmy i kreatywnych naukowców.

inovator.png

Rozpoczął się nabór wniosków do konkursu Innowator Mazowsza.

Wnioski w konkursie dla mazowieckich przedsiębiorców i naukowców już można wypełniać.

Czas na złożenie aplikacji trwa do 16 sierpnia 2022. Konkurs skierowany jest do tych, którzy w swoich firmach wprowadzają lub wykorzystują innowacyjne produkty i rozwiązania technologiczne, organizacyjne czy marketingowe lub tworzą je na mazowieckich uczelniach.

 

Nagrody przyznawane będą w jednej z dwóch kategorii:

  • “Innowacyjna Firma”
  • “Innowacyjny Naukowiec”,

a ideą Konkursu jest wspieranie i promocja postaw proinnowacyjnych oraz budowanie świadomości wśród mieszkańców Mazowsza, w szczególności w środowisku naukowym oraz biznesowym. To współzawodnictwo pokazuje jak pięknie świat nauki i biznesu mogą się łączyć, przeplatać i wspierać.

W każdej z kategorii przyznawane są trzy nagrody. Łączna pula nagród finansowych to 113 000 zł! 

 

O tym jak ogromną szansą dla innowatorów jest udział w Konkursie, świadczy fakt, że tylko w ubiegłym roku wpłynęło ponad sto wniosków w obu kategoriach. Ale czy tylko o finansowanie jest to bój? Jaką wartość niesie w sobie zdobycie uznania w Konkursie?  

 

  • Wyróżnienie, które otrzymaliśmy za linię mebli 4Nature Smart Green, było dla nas ważnym sygnałem, że działalność naszej firmy została dostrzeżona. Widzimy dużą potrzebę wprowadzania roślin do zurbanizowanej przestrzeni. Głęboko wierzymy w to, że ich otoczenie poprawia jakość życia człowieka, dlatego bardzo cieszy nas każde działanie, które przyczynia się do promocji tej idei oraz naszej firmy. -  podkreśla Beata Dziedzic Co-Founder & CTO, 4Nature System, wyróżniona podczas XIII edycji Konkursu Innowator Mazowsza 

 

Przez kilkanaście lat istnienia Konkursu nagrody przyznawane były za innowacje z przeróżnych dziedzin: chemii, fizyki, działań prospołecznych, biologii, medycyny, psychologii, techniki, informatyki.

 

Wszystkie wnioski, które wpłyną za pośrednictwem formularzy internetowych do 16 sierpnia 2022, zostaną ocenione pod względem formalnym i przekazane ekspertom do oceny merytorycznej, a ich rekomendacje zostaną przekazane Kapitule Konkursu, której przewodniczy Marszałek Województwa Mazowieckiego. 

 

  – Udział w konkursie to duża szansa nie tylko na zdobycie atrakcyjnych nagród finansowych, ale także wypromowanie swoich projektów. Serdecznie zachęcam do składania swoich aplikacji  – dodaje marszałek Adam Struzik.

Zwycięzców poznamy na konferencji finałowej w listopadzie.

Szczegóły znajdują się na stronie:

https://innowacyjni.mazovia.pl/dzialania/innowator-mazowsza/xiv-edycja-konkursu.html

Formularze zgłoszeniowe: 

  

 

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony