Czworo pedagogów otrzymało stopień nauczyciela mianowanego

Uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego odbyło się w piątek 24 sierpnia br. w Starostwie Powiatowym w Ciechanowie

Ilustracja do artykułu mian_skrot.jpg

Sierpień to miesiąc, w którym nauczyciele przystępują do egzaminu na stopień nauczyciela mianowanego. W tym roku, w Starostwie Powiatowym w Ciechanowie do egzaminu przystąpiło czworo nauczycieli. Wszyscy zdali go przed komisją egzaminacyjną powołaną przez Zarząd Powiatu Ciechanowskiego.

Uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego odbyło się w dniu 24 sierpnia 2018 r. w siedzibie Starostwa.

Po złożeniu przez nauczycieli ślubowania, wicestarosta ciechanowski Andrzej Pawłowski wręczył akty awansu zawodowego następującym nauczycielom:

  • Joannie Kirzyc ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ciechanowie,
  • Ewie Żmijewskiej z Zespołu Szkół Technicznych im. S. Płoskiego w Ciechanowie,
  • Przemysławowi Grochowskiemu z Zespołu Szkół nr 1 im. gen. J. Bema w Ciechanowie,
  • Markowi Zimnowodzkiemu z Zespołu Szkół nr 1 im. gen. J. Bema w Ciechanowie.

W spotkaniu wzięła udział Jolanta Obidzińska kierownik Wydziału Edukacji, Sportu i Zdrowia Starostwa Powiatowego oraz dyrektorzy szkół, w których uczą nauczyciele: Barbara Kekenmajster (SOSzW), Krystyna Ślubowska (ZS nr 1) i Sławomir Kubiński (ZST).

Tradycyjnie, po części oficjalnej, wicestarosta A. Pawłowski rozmawiał z pedagogami o aktualnych sprawach związanych z ich pracą.

BTW

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony