Kolejny numer Gazety Urzędowej dostępny

Drugie w tym roku wydanie dwumiesięcznika samorządu powiatu ciechanowskiego w 2020 roku. Tematem głównym jest XXX Jubileuszowa Gala „Sztuka Młodych”.

Ilustracja do artykułu Screenshot_2020-03-11 Gazeta Urzędowa mala pdf(1).png

Już po raz 30 odbył się Koncert Noworoczny, tradycyjnie zwany Galą. Wydarzenie, które pierwszy raz debiutowało w harmonogramie powiatowych imprez kulturalnych w 1990 roku.
O początkach tego wydarzenia, i drodze jaką przez te 30 lat przebyło dowiecie się Państwo ze strony 6.

Kontynuujemy cykl przedstawiania czytelnikom sylwetek Radnych VI Kadencji Rady Powiatu, tym razem to Panowie Jan Andrzej Kaluszkiewicz i Wiesław Balcerzak dzielą się z Państwem swoimi odczuciami na temat pracy w samorządzie na stronie 9.

Młodość to stan ducha. Jeżeli Szanowny Czytelniku nie zgadzasz się z tym zdaniem, to zachęcamy do przeczytania relacji z działalności Powiatowego Uniwersytetu Trzeciego Wieku – strona 14. Seniorzy  z terenu naszego powiatu niezwykle chętnie biorą udział rozmaitych zajęciach. Śpiewają w uniwersyteckim chórze, uczęszczają na zajęcia taneczne i dbają o tężyznę fizyczną na basenie. A to tylko kilka przykładów. Różnorodnością pomysłów zaskakuje również Pan Zdzisław Zembrzycki, który „na emeryturze się nie nudzi”. Wywiad z poetą, żeglarzem i pasjonatem motocykli przeczytacie Państwo na stronie 18.

Zachęcamy do lektury, gazeta dostępna elektronicznie tutaj i w załączniku na dole strony.

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony