Obie akcje już na początku czerwca

Nie pozwólmy aby komuś potrzebującemu zabrakło krwi - apelują policjanci

Ilustracja do artykułu poli_kom.jpg


W związku z zaplanowaną przez Komendę Powiatową Policji w Ciechanowie oraz Klub Honorowych Dawców Krwi przy KPP Ciechanów na 5 czerwca 2018 roku akcją Honorowego Oddawania Krwi, zapraszamy mieszkańców powiatu ciechanowskiego do wzięcia udziału w planowanym przedsięwzięciu.

Na teren Komendy przy ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych 25 przyjedzie ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie. Osoby, które zdecydują się oddać krew, powinny mieć przy sobie dokument tożsamości ze zdjęciem, numerem pesel oraz adresem zamieszkania, a także zjeść wcześniej lekkostrawny posiłek.

Rejestracja dawców krwi zaplanowana jest od godz. 8.30 do godz. 12.00.


W dniach 6-7 czerwca br. w godz. 9.00-15.00 na terenie stadionu MOSIR w Ciechanowie funkcjonariusze i pracownicy z ciechanowskiej policji przeprowadzą dni otwarte Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie, połączone z możliwością sprawdzenia swoich sił u przyszłych kandydatów do służby w Policji w teście sprawności fizycznej.

Przeprowadzenie testu sprawności fizycznej będzie polegał na pokonaniu sprawnościowego toru przeszkód w określonym czasie- jest to jeden z elementów procesu rekrutacji do służby w Policji. Dodatkowo na terenie stadionu będzie stanowisko informacyjne gdzie będzie można uzyskać wyczerpujących informacji na temat służby w Policji oraz procesu rekrutacji.

Policjanci zapraszają do udziału w planowanych przedsięwzięciach

BTW

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony