Pierwsza edycja koncertu przyniosła konkretne wsparcie finansowe

Każdy może wspomóc chorą kobietę, przeznaczając datek na jej rehabilitacje i opiekę

Ilustracja do artykułu A1.jpg

Aneta Murawska jest mieszkanką Sońska. W sierpniu ubiegłego roku doznała wylewu i udaru i wciąż nie wybudziła się ze śpiączki. Od blisko 3 miesięcy przebywa w prywatnym ośrodku w Gołębim Dworze w pobliżu Iławy. Jej pobyt jest bardzo kosztowny, dlatego rodzina zdecydowała się jeszcze raz poprosić o pomoc.
Zapraszając mieszkańców na drugi koncert charytatywny, zaplanowany na 11 lutego, proszą o wsparcie tej akcji.

Dzięki uprzejmości uczelni, koncert odbędzie się w tym samym miejscu, co poprzednio – w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie, przy ul. Wojska Polskiego. Impreza rozpocznie się o godz. 17.00.

Na scenie pojawią się: śpiewaczka Joanna Kiszkurno, akordeoniści Gabryś Staszewski i Bartosz Dzięgielewski, uczniowie Dariusza Dzięgielewskiego ze Szkoły Muzycznej, zespół taneczny Funny - Jolanty Szlagowskiej, poeta i bard Wojciech Gęsicki oraz wiecznie młody zespół „Melodia” z Opinogóry.

Tak, jak podczas pierwszego koncertu, przewidziano licytacje między występami artystów. Kto chce jeszcze coś przeznaczyć na ten cel, może tę rzecz przynieść na pół godziny przed koncertem ze wskazaniem, ile mniej więcej jest ona warta.

Koncert poprowadzi Małgorzata Kaczorek, a nagłośni go Jan Lipski, przy wykorzystaniu sprzętu z Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki.

Tak jak poprzednio, nie ma typowych biletów. Wstęp wynosi 20 zł. Kto chce bardziej pomóc, może wrzucić większą kwotę.

BTW

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony