Konferencja "Funkcjonowanie placówek oświatowych w dobie pandemii COVID 19"

Dostrzegając problemy, z jakimi będą mogli się zmierzyć dyrektorzy, wychowawcy, nauczyciele i pracownicy szkół, dla których organem prowadzącym jest powiat ciechanowski, w dniu 23 listopada 2020r. zaplanowaliśmy konferencję w trybie online, dotyczącą funkcjonowania placówek oświatowych w dobie pandemii COVID 19.

Konferencja ONLINE dla dyrektorów szkół z powiatu ciechanowskiego (10).png

Będziemy rozmawiać na temat  przygotowania placówek oświatowych do bezpiecznego powrotu uczniów do szkół w trybie nauki hybrydowej lub stacjonarnej.

Do udziału w konferencji zaproszenie przyjęli:

dr n. med. Paweł Grzesiowski - lekarz pediatra, immunolog, ekspert Naczelnej Rady Lekarskiej ds. walki z COVID-19, Prezes Fundacji Instytut Profilaktyki Zakażeń

Paweł Obermeyer - Prezes Zarządu Szpitala Czerniakowskiego w Warszawie, Radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Mariusz Rolewski – Zastępca Dyrektora d.s medycznych Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie

Katarzyna Grzankowska - Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Ciechanowie

HARMONOGRAM KONFERENCJI

Próbne zestawienie spotkania w trybie online nastąpi w dniu 20.11.2020r. już od godz. 12.00.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na adres e-mail: grzegorz.grabowski@ciechanow.powiat.pl lub pod nr telefonu: 609812353.
Partnerem konferencji jest Zespół Szkół nr 1 im. gen. J. Bema w Ciechanowie, skąd przesłane zostaną zaproszenia do próbnego i właściwego zestawienia konferencji z adresu e-mail: m.wojciechowski@zs1.com.pl
W dniu 23 listopada 2020 r. będzie możliwość dołączenia do spotkania od godz. 10.30, konferencja rozpoczyna się o godz. 11.00.

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony