MAŁA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA +

Dzisiaj (17.02.2020) w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ciechanowie odbyło się spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla właścicieli mikro firm z powiatu ciechanowskiego.

Ilustracja do artykułu DSC06265.JPG

Przepisy podatkowe zmieniają się jak w kalejdoskopie, niezwykle trudno połapać się we wszystkich modyfikacjach. Szczególnie w przypadku mikro firm, kiedy to jest się samemu sobie „sterem, żeglarzem i okrętem”. By wyjść naprzeciw potrzebom mikro przedsiębiorców Starostwo Powiatowe w Ciechanowie przygotowało we współpracy z Mazowiecką Izbą Gospodarczą szkolenie „MAŁA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA +”. W czasie spotkania ekspertki Zakładu Ubezpieczeń Społecznych inspektorat w Ciechanowie Panie Wiesława Petrykowska i Iwona Krakowiak omówiły zagadnienia takie jak – mała działalność gospodarcza w stanie prawnym do 31.01.2020r., działalność nieewidencjonowana, ulga na start czy właśnie „mały ZUS plus” i warunki, jakie należy spełnić by
z niego skorzystać. Podczas szkolenia uczestnicy mieli również możliwość wyliczenia przyszłej emerytury przy pomocy kalkulatora emerytalnego czy założenia i potwierdzenia profilu na Platformie Usług Elektronicznych ZUS.

Nieobecnych na szkoleniu zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej ZUS-u, gdzie można dowiedzieć się więcej na temat „małej działalności gospodarczej plus” – link.

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony