„Mazowsze bliskie memu sercu” – konkurs fotograficzny

Samorząd Województwa Mazowieckiego już po raz osiemnasty realizuje konkurs fotograficzny „Mazowsze bliskie sercu”. Jest on skierowany do wszystkich fotografów amatorów fotografujących miejsca i wydarzenia na Mazowszu.

6 plakat 2 MBS 2024(1).png

Tematem tegorocznej edycji jest „Moje Mazowsze…”. Prace należy zgłaszać do 15 lipca 2024 r. w czterech kategoriach: Moje Mazowsze – industrialne; Moje Mazowsze – kulinarne; Moje Mazowsze – aktywne; Moje Mazowsze – magiczne. Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu jedno zdjęcie. Spośród prac wykonanych i nadesłanych przez uczestników, jury oceni i wybierze do 16 zwycięskich fotografii. Dodatkowo zwycięskie fotografie wezmą udział w głosowaniu internautów, w trakcie którego wybiorą oni laureata publiczności. Konkurs ma zachęcić mieszkańców Mazowsza do zwiedzania niezwykłych miejsc i tajemniczych zakątków naszego regionu.

W tym roku do wygrania są:

I nagroda - w wysokości 2 000,00 zł - dla każdej z kategorii konkursowych;
II nagroda - w wysokości 1 500,00 zł - dla każdej z kategorii konkursowych;
III nagroda - w wysokości 1 000,00 zł - dla każdej z kategorii konkursowych;

Jest również możliwość przyznania przez jury do trzech wyróżnień – każde po 800 zł.

Nagroda publiczności – internautów - w wysokości 1 000,00 zł.


Dodatkowo dla laureatów konkursu Samorząd Województwa Mazowieckiego przy współpracy z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie zorganizuje weekendowe warsztaty fotograficzne, które odbędą się do końca grudnia 2024 r.


Regulamin konkursu oraz formularze zgłoszeniowe są dostępne  na stronie: http://www.mazovia.pl w zakładce Konkursy.

Wszelkie informacje o konkursie można otrzymać pod nr tel. (22) 59 79 500 i (22) 59 79 532 (pn. – pt. godz. 8 – 15) lub wysyłając pytania na adres e-mail: konkurs.fotograficzny@mazovia.pl

 

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy dla niepełnoletnich

Formularz zgłoszeniowy dla pełnoletnich

 

 

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony