Wszystkie prace zgłoszone do konkursu można oglądać na wystawie w galerii „na Pięterku”

Rozstrzygnięcie XXXII Konkursu Plastycznego "Pisanki, Kraszanki, Palmy" odbyło się 23 marca br. w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie

Ilustracja do artykułu konkurs św1.jpg

Kategoria „Pisanki”

Przedszkola

1. Miejskie Przedszkole nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pluszowego Misia w Ciechanowie Grupa „Pszczółki”
2. Laura Karpińska - Przedszkole „The Academy of Smurfs” w Ciechanowie grupa „Łasuchy”
3. Miejskie Przedszkole nr 1 w Ciechanowie Grupa „Biedroneczki”
4. Jakub Piotrowski – Niepubliczne Przedszkole „Tęcza” w Ciechanowie
5. Zuzia Stefańska - Niepubliczne Przedszkole „Tęcza” w Ciechanowie
6. Alicja Klein – Miejskie Przedszkole nr 8 w Ciechanowie grupa „Krasnale”
7. Bartosz Dobrzyński – Gminne Przedszkole w Gołotczyźnie

Szkoły Podstawowe kl. I-III

1. Paulina Chrostowska –Zespół Placówek Oświatowych w Grudusku, kl. I a
2. Alicja Włodkowska – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie, kl. I a

Szkoły Podstawowe kl. IV-VII

1. Julia Ostaszewska – Szkoła Podstawowa w Młocku kl. V
2. Emilia Prusińska – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie, kl. V a
3. Adriana Miechowska – Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie kl. VI d
4. Alicja Rogowska – Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie kl. VII a
5. Jan Kacprzak – Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie kl. VII a
6. Zuzanna Pawłowska, Aleksandra Chotkowska, Julia Głuśniewska, Alicja Worko, Maja Mikiewicz, Jakub Lipowski - Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie, kl. VII d
7. Róża Wargocka – Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie, kl. V e
8. Krzysztof Chylicki – Szkoła Podstawowa w Młocku, kl. VII
9. Aleksandra Wojciechowska – Szkoła Podstawowa nr 3, kl. VII b

Gimnazja

1. Dominika Kamińska, Aleksandra Malik – Szkoła Podstawowa w Opinogórze Górnej, kl. II a
2. Maria Kosmala – Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechanowie, kl. II b
3. Piotr Sadkowski – Szkoła Podstawowa w Młocku, kl. II gimnazjalna

Kategoria „Karta Świąteczna”

Przedszkola

1. Katarzyna Ogonowska – Niepubliczne Przedszkole „Akademia Małych Odkrywców” w Ciechanowie, grupa „Tygryski”
2. Łucja Sosińska – Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Kolorowa Trampolina” w Ciechanowie, grupa „Tuptusie”
3. Kornelia Ostrowska – Miejskie Przedszkole nr 10 w Ciechanowie – grupa „Żyrafy”
4. Artur Czarzasty – Miejskie Przedszkole nr 5 w Ciechanowie, grupa „Motylki”

Szkoły podstawowe kl. I-III

Patrycja Mach – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Goryszach, kl. III

Szkoły Podstawowe kl. IV-VII

1. Magda Przytarska – Szkoła Podstawowa nr 7, kl. V
2. Paulina Infulecka – Szkoła Podstawowa w Gumowie, kl. VI
3. Alicja Waśniewska – Szkoła Podstawowa nr 7, kl. V
4. Alicja Babińska – Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie, kl. V d
5. Dominika Urbańska – Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie, kl. VII b
6. Oliwia Klimkowska – Szkoła Podstawowa Grudusku, kl. VII a

Gimnazja

1. Kalina Smolińska – Szkoła Podstawowa w Grudusku, kl. II a
2. Katarzyna Janicka – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie, kl. III
3. Ewa Świątek – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie, kl. II
4. Monika Malendo – Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie, kl. III b
5. Kamila Popielarska – Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy, kl. III
6. Piotr Sadkowski – Szkoła Podstawowa w Młocku, kl. II

Kategoria „Palmy”

Przedszkola

1. Nina i Zuzanna Szymanik – Językowe Przedszkole „The Academy of Smurfs” w Ciechanowie
2. Zosia Szatkowska, Małgosia Sobecka, Franek Olszewski – Niepubliczne Przedszkole „Piotruś Pan” w Ciechanowie, grupa „Piraci”
3. Maja Brędowska – Językowe Przedszkole „The Academy of Smurfs” w Ciechanowie, grupa „Ważniaki”
4. Laura Zimak – Przedszkole w Gołotczyźnie
5. Miejskie Przedszkole nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pluszowego Misia w Ciechanowie Grupa „Misiaczki”

Szkoły podstawowe kl. I-III

1. Marcel Chruściel – Szkoła Podstawowa w Kraszewie, kl. II
2. Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie – grupa świetlicowa
3. Oliwia Skoneczna – Szkoła Podstawowa w Gumowie, kl. II b
4. Oliwier Betlewicz – Szkoła Podstawowa w Glinojecku, kl. I c

Szkoły Podstawowe kl. IV-VII

1. Oliwia Perkowska – Szkoła Podstawowa w Młocku, kl. VI
2. Julia Szczepańska, Julia Bober, Natalia Kałwa – Szkoła Podstawowa w Młocku, kl. V
3. Izabela Błaszkiewicz - Szkoła Podstawowa w Regiminie, kl. VI a
4. Natalia Miedzowska – Szkoła Podstawowa w Regiminie, kl. IV a
5. Aleksandra Moczulak – Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie, kl. IV b
6. Julia Tobolska, Karolina Jaskólska – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie, kl. VI a
7. Aleksandra Paczkowska – Szkoła Podstawowa w Glinojecku, kl. VII a
8. Monika Chuma – Szkoła Podstawowa w Gołyminie – Ośrodku, kl. VII

Gimnazja

Piotr Sadkowski – Szkoła Podstawowa w Młocku, kl. II
Szymon Jurczak - Szkoła Podstawowa w Regiminie, kl. III a
Adrianna Smolińska – Szkoła Podstawowa w Regiminie kl. III b

Kategorie dodatkowe

„Pisanki”

1. Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Dziarnie, grupa III
2. Koło Plastyczne „Tęcza” przy Gminnym Ośrodku Kultury w Grudusku

„Palmy”

1. Środowiskowy Dom Samopomocy Typu „A i B” w Ciechanowie
2. Kornelia Piotrowska, Klaudia Piotrowska, Julia Kijewska, Adrian Kijewski – Szkoła Podstawowa w Grudusku

„Karta Świąteczna”

1. Maja Moczulak – Koło Plastyczne „Paleta” z PCKiSz
2. Natalia Tomaszewska - Koło Plastyczne „Paleta” z PCKiSz
3. Sylwia Krzywnicka – Specjalny Ośrodek Szkolno – wychowawczy w Ciechanowie, kl. II pp

BTW

Powrót na początek strony