Najnowsze wydanie „Gazety Urzędowej” już dostępne

To trzecie wydanie dwumiesięcznika samorządu powiatu ciechanowskiego w 2020 roku. Podobnie jak w poprzednich numerach, tak i tym razem z radością wspominamy wcześniejsze wydarzenia. W tym roku 35 lecie działalności obchodził Ludowy Zespół Artystyczny „Ciechanów” dlatego też jako temat wiodący proponujemy Państwu spojrzenie za kulisy LZA „Ciechanów”

Ilustracja do artykułu Screenshot_2020-07-21 Gazeta Urzędowa(6) pdf.png

Jak już wspomnieliśmy wyżej, Ludowy Zespół Artystyczny „Ciechanów” świętuje w tym roku niezwykły jubileusz, od 35 lat swoimi występami wzbogaca ofertę kulturalną w naszym powiecie, ale nie tylko. Wbite w paszporty członków zespołu pieczątki z Hiszpanii, Portugalii czy też Turcji mówią same za siebie… Serdecznie zachęcamy do przeczytania artykułu na stronie 6, dzięki któremu zobaczą Państwo jak „od kuchni” wygląda życie w LZA „Ciechanów”.

Powiat Ciechanowski zamieszkuje wiele ciekawych osób z jeszcze ciekawszymi zainteresowaniami. By przybliżyć Państwu różnych pasjonatów z terenu naszej małej Ojczyzny powstała rubryka „Mieszkańcy z pasją”. W tym numerze przedstawiamy Państwu wywiad z Adamem Kołakowskim, pochodzącym z Opinogóry i tworzącym tutaj malarzem, rzeźbiarzem i grafikiem. Jego prace można podziwiać między innymi w USA, Włoszech oraz wielokrotnie pokazywane były  w galeriach sztuki na terenie całego kraju. Więcej na stronie 19.

Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z najnowszym numerem gazety, dostępnym elektronicznie w załączniku na dole strony.

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony