Najnowsze wydanie „Gazety Urzędowej” już dostępne

To drugie wydanie dwumiesięcznika samorządu powiatu ciechanowskiego w 2020 roku. Z powodu pandemii COVID – 19 publikacja najnowszego numeru przesunęła się w czasie, mimo wszystko staramy się patrzeć z optymizmem w przyszłość i z radością wspominamy wcześniejsze wydarzenia, dlatego też tematem wiodącym numeru są reminiscencje z obchodów powiatowego Dnia Kobiet

Ilustracja do artykułu Screenshot_2020-06-01 Gazeta Urzędowa(1) pdf.png

Z okazji Dnia Kobiet Starostwo Powiatowe w Ciechanowie przygotowało dla wszystkich Pań z naszego powiatu specjalny koncert. 9 marca br. sala widowiskowa Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki rozbrzmiewała przebojami między innymi Seweryna Krajewskiego czy Zbigniewa Wodeckiego. Zachęcamy do przeczytania pełnej relacji z tego magicznego wieczoru na stronie 6.

W związku z rozprzestrzenianiem się choroby COVID – 19 każdy z nas szuka wskazówek związanych z podnoszeniem odporności. W intrenecie znaleźć możemy coraz to śmielsze rady, dzięki którym rzekomo uchronimy się przed zakażeniem. Do tych zaleceń radzimy podchodzić ostrożnie, jednak na stronie 8 przygotowaliśmy dla Państwa kilka porad na temat tego, jak należy się odżywiać by wspierać funkcjonowanie układu immunologicznego.  

Powiat Ciechanowski jest miejscem które zamieszkuje wiele ciekawych osób z jeszcze ciekawszymi zainteresowaniami. By przybliżyć Państwu różnych pasjonatów z naszej małej Ojczyzny powstała rubryka „Mieszkańcy z pasją”. W tym numerze publikujemy wywiad
z Moniką Krakowską – pedagożką, animatorką kultury i artystką fotografii. Jej prace znajdą Państwo między innymi na łamach włoskiego „Vogue” i  „Szerokiego Kadru”. Świat fotografii poznacie Państwo bliżej czytając całość wywiadu na stronie 17.

Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z najnowszym numerem gazety, dostępnym elektronicznie w załączniku na dole strony.

 

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony