Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie organizuje konkurs w celu wyłonienia najpopularniejszego dzielnicowego

Od 2 stycznia 2018 r będzie można głosować na dzielnicowego, który według mieszkańców zasługuje na wyróżnienie. Plebiscyt potrwa do 31 stycznia 2018 r.

Ilustracja do artykułu policja_grupa.JPG


Dzielnicowy, jako policjant pierwszego kontaktu w rejonie służbowym, odgrywa ważną rolę w systemie działań profilaktycznych, ze względu na jego bezpośredni kontakt ze społecznością lokalną co wpływa na bezpieczeństwo mieszkańców.

Od 2 stycznia 2018 roku mieszkańcy powiatu ciechanowskiego będą mogli oddawać swoje głosy na wytypowanego dzielnicowego. W tym celu trzeba będzie wypełnić ankietę i wrzucić ją do skrzynek znajdujących się m. in: w Komendzie Powiatowej Policji w Ciechanowie, Starostwie Powiatowym, Urzędzie Miasta, Urzędach Gmin, MOPS, Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz w Posterunku Policji w Glinojecku.

Konkurs prowadzony będzie do 31 stycznia 2018 r.

Wypełnioną ankietę będzie można również przesłać za pomocą internetu na adres mailowy prasowy.kppciechanow@ra.policja.gov.pl (z jednego adresu e-mail będzie liczył się oddany jeden głos oddany na dzielnicowego).


Poniżej dostępny jest do pobrania wzór ankiety.

/assets/spaw2/uploads/files/Ciechan%C3%B3w/Ankieta.doc
/assets/spaw2/uploads/files/Ciechan%C3%B3w/Ankieta%20do%20wype%C5%82nienia.doc

Najpopularniejszy dzielnicowy wyłoniony zostanie spośród 17 dzielnicowych pełniących służbę na terenie gmin i miasta. Jedynym i najważniejszym elementem oceny wpływającej na wyłonienie najpopularniejszego dzielnicowego będzie opinia społeczna wyrażona za pomocą ankiety.

BTW

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony