Podpisanie umów na dofinansowanie pracowni informatycznych

Dzisiaj (11.10.2019) o godzinie 8:30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Ciechanowie odbyło się spotkanie z udziałem Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika, Starosty Powiatu Ciechanowskiego Joanny Potockiej-Rak i przedstawicieli gmin i starostw powiatów: ciechanowskiego, mławskiego, płońskiego, przasnyskiego i żuromińskiego.

Ilustracja do artykułu DSC00877.JPG

Podczas zebrania podpisano umowy na dofinansowanie pracowni informatycznych i językowych w 28 gminach, beneficjentami programu z Powiatu Ciechanowskiego są: Gmina Ojrzeń - Szkoła Podstawowa im. Wacława Kozińskiego w Kraszewie (46 500,00 zł), Gmina Grudusk – Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Grudusku (47 500,00zł).  Powiat Ciechanowski -  Zespół Szkół nr.1 im. gen. Józefa Bema w Ciechanowie (47 500,00 zł). W Gminie Miejskiej Ciechanów - Szkoła Podstawowa nr. 6 im. Tadeusza Kościuszki (44 500,00 zł).

Warto wspomnieć o tym, że w czasie  konferencji zostały wręczone certyfikaty Cenny Zabytek Mazowsza. Tytuł ten został nadany kościołom w Chamsku, Szreńsku, Czerwińsku nad Wisłą i Kucicach, parkowi podworskiemu w Stupsku jak również Ołtarzowi Matki Boskiej Śnieżnej w kościele pw. św. Antoniego w Ratowie.

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony