Obchodzimy je 23 kwietnia

Jest to doroczne święto organizowane przez UNESCO w celu promocji czytelnictwa

Ilustracja do artykułu matura.jpg

W tym roku z okazji święta, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie przygotowuje imprezę pod tytułem: "Gramy i czytamy". Jej celem jest propagowanie czytania jako przydatnej, ale też dającej przyjemność umiejętności.

W poniedziałek 24 kwietnia w godzinach od 13.00 do 17.00 zapraszamy do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ciechanowie przy ul. Wyzwolenia 10a na „Gramy i czytamy”.


W tym dniu dzieci i ich rodzice (oraz zainteresowani nauczyciele) mogą spędzić miło czas na zabawie, udziale w różnych grach doskonalących umiejętność czytania. Przygotowane zostaną w pomieszczeniach Poradni stanowiska, na których będzie można grać w gry, bawić się, wybierać zabawy najbardziej nas interesujące. Będzie to też czas na poznanie ciekawych sposobów spędzania czasu wolnego z dzieckiem.

Zapraszamy do Poradni wszystkich pasjonatów gier planszowych. Będzie można w tym dniu pograć w gry, szczególnie te uczące czytania na różnym poziomie. Będą gry i łatwe i trudne, i te na czas, ale i śmieszne, czasem wymagające zgadywania.
Każda osoba przybywająca do Poradni może też zabrać ze sobą swoją ulubioną grę planszową (ale nie jest to wymagane), jeśli chcemy pokazać innym fajną grę wymagającą stosowania czytania.

Koniecznie natomiast trzeba zabrać ze sobą dobry humor i… bawić się razem z nami!

BTW

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony