Seniorzy!

Alberty to innowacyjna platforma służąca do podtrzymywania i poprawy zdrowia psychofizycznego. Jest dedykowana zarówno osobom w wieku senioralnym, jak i każdemu, kto chciałby zaangażować swój umysł do pracy w przyjemny sposób.

Ilustracja do artykułu Alberty_OpenGraph(1).jpg

U podstaw funkcjonowania Alberty leży niezwykle istotne, poparte badaniami naukowymi przekonanie – aby proces nauki i rozwoju był efektywny, musi również sprawiać przyjemność! Wszelkie treści zamieszczane na Alberty spełniają zatem dwa ważne założenia:

  • pobudzają umysł,
  • stanowią mądrą, intelektualną rozrywkę dla Użytkownika.

Platforma koncentruje się na trzech głównych obszarach:

  • Dla umysłu – kategoria zawierająca treści i funkcjonalności zorientowane na wspieranie pracy mózgu użytkownika. Znajdziemy tam m.in. wyselekcjonowane gry logiczne, quizy, filmy dokumentalne czy krzyżówki.
  • Dla ciała – kategoria, w której użytkownik znajdzie treści, pozwalające na wzbogacenie wiedzy na temat sposobów poprawy kondycji własnego ciała. Są tutaj m.in. porady zdrowotne i dietetyczne, jak również proste ćwiczenia fizyczne.
  • Dla relaksu – kategoria zorientowana wokół treści relaksujących odbiorcę. Znajdziemy tutaj zarówno kabarety i audiobooki, jak i materiały pozwalające wyciszyć się użytkownikowi, jak choćby muzykę relaksacyjną.

Platforma jest w pełni bezpłatna i bezpieczna dla Użytkownika. Zachęcamy do kliknięcia w poniższy link i sprawdzenia jej funkcjonalności!

www.alberty.org

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony