Samorząd powiatowy podczas imprezy reprezentował wicestarosta Stanisław Kęsik

Najlepiej wypadła ekipa z Łotwy. Indywidualnie najbardziej wartościowy rezultat uzyskali – Daniela Iwanowa z Łotwy oraz Dawid Litvinov z Izraela

Ilustracja do artykułu ciezary1.jpg

W sobotę 24 listopada br.,  w Ciechanowie rozegrany został memoriałowy turniej w podnoszeniu ciężarów – po raz 15. imienia Andrzeja Matusiaka i 2. – imienia Jerzego Ostrowskiego.

Zaplanowana w formule drużynowej impreza zgromadziła 8 ekip: gospodarzy z CLKS Mazovii, KS Ciechana, MGLKS Tarpana Mrocza, WLKS Siedlce Nowe Iganie, UOLKA Ostrów Mazowiecka oraz zagranicznych zespołów z Izraela, Ukrainy i Łotwy.

Ciekawie wyglądała dziewczęca ekipa z Mroczy, skompletowana z naszych medalistek mistrzostw Europy w najmłodszych kategoriach wiekowych, jednocześnie nadziei na lepsze dni żeńskiej sztangi w przyszłości – Moniki Marach i Wiktorii Wołk oraz równie utytułowanej zawodniczki Mazovii – Mileny Rutkowskiej. Bliźniaczka – Paulina wystąpiła w zespole CLKS.

Nie można narzekać na poziom sportowy – wygrał zespół z Łotwy (Daniela Iwanowa, Artjoms Griszczenko i Armands Mezinksis) przed Izraelem (David Litvinov, Artur Mugurdumov i Yan Samarsky) oraz gospodarzami (Paulina Rutkowska, Patryk Bęben, Jakub Zawadka).

Zawody otworzył prezes klubu, i od tygodnia członek Zarządu PZPC Krzysztof Talak.

Powiat ciechanowski reprezentował wicestarosta Stanisław Kęsik.

W sobotę, w hali, obecne były rodziny memoriałowych patronów zawodów.

Źródło i foto: Polski Związek Podnoszenia Ciężarów

BTW

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony