Spotkania warsztatowe Star Wars

W okresie ferii zimowych od 28.01 do 10.02.2019r. Starostwo Powiatowe wraz z Powiatową Biblioteką Publiczną i Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki przygotowało dla wszystkich fanów kultowej kinowej produkcji i nie tylko, spotkania warsztatowe „Star Wars”.

Ilustracja do artykułu star_wars.jpg

Spotkania odbędą się w budynku Powiatowej Biblioteki Publicznej, ul. Warszawska 34, w godz. 10.00 – 18.00.
W programie warsztatów m.in. budowa własnego dowolnego modelu ze świata Star Wars, omawianie i pokaz slajdów modeli, prelekcja na temat pasji do Gwiezdnych Wojen, modelarstwa (budowa modeli, użycie odpowiednich materiałów) Pana Macieja Kwolka.
Dopełnieniem programu warsztatów będzie możliwość spotkania z naszym rodzimym, Ciechanowskim Klubem Modelarskim reprezentowanym przez Pana Krzysztofa Kaczorowskiego, który podczas spotkań będzie dzielił się również swoją wiedzą z zakresu modelarstwa.
Serdecznie zapraszamy do kreatywnej zabawy.
Podczas warsztatów można będzie również obejrzeć wystawę sławnych Polaków, wynalazców, często zapomnianych, którzy dokonując wielkich odkryć w różnych dziedzinach mieli wkład w rozwój i wzbogacenie światowej nauki, kultury i sztuki.
Zapisy na warsztaty będą możliwe od 21.01 w Powiatowej Bibliotece Publicznej im. Zygmunta Krasińskiego, ul. Warszawska 34, Ciechanów.
Wstęp wolny.

 

AB

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony