Spotkanie dla kół gospodyń wiejskich

Wczoraj, 9 maja br. w Starostwie Powiatowym w Ciechanowie odbyło się szkolenie dla kół gospodyń wiejskich z terenu powiatu ciechanowskiego.

Ilustracja do artykułu IMG_1325.JPG

Wydział Rolnictwa i Środowiska Starostwa Powiatowego w Ciechanowie przygotował wraz z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną szkolenie dla kół gospodyń wiejskich traktujące o zasadach higieny pracy. W kursie udział wzięły gospodynie z terenu całego powiatu, które po zakończeniu zyskały potrzebną wiedzę, by szkolić inne osoby w kołach gospodyń na temat wymaganej higieny podczas pracy.
Prelegentki pod przewodnictwem Bożeny Grabowskiej -  kierowniczki Sekcji Żywności i Przedmiotów Użytku przedstawiły uczestniczkom zagrożenia, które wynikają z pobłażliwego traktowania higieny w miejscu pracy, jak również rozwiązania dzięki którym można uniknąć takich zagrożeń jak np. salmonellowe zatrucie pokarmowe. Panie  przybyłe na spotkanie  stwierdziły,  że jest to przydatna inicjatywa.  Jak deklaruje jedna z uczestniczek - członkini Koła Gospodyń z Gruduska „Podoba mi się taka forma szkoleń, można wiele się dowiedzieć”.

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony