Był opłatek, życzenia i koncert muzyczny

Wigilia środowisk twórczych, zespołów, klubów zainteresowań i organizacji pozarządowych działających w PCKiSz odbyło się 17 grudnia (niedziela), w południe, w Kawiarni Artystycznej

Ilustracja do artykułu 25398843_303232683414489_8766310537053611349_n.jpg

Na początek swoje wiersze zaprezentowały młode poetki, z klubu poetyckiego prowadzonego przez Barbarę Sitek-Wyrembek. Po nich, w ramach cyklu „Piosenka z tekstem”, z koncertem wystąpili: aktorka i pieśniarka Marta Andrzejczyk z Olsztyna (śpiew) i ciechanowski bard Wojtek Gęsicki (prowadzenie i śpiew), który był gospodarzem tego wydarzenia muzycznego. W koncercie wigilijnym usłyszeliśmy polskie kolędy i pastorałki, a także utwory z szerokiego repertuaru obydwojga wykonawców.

Później wszyscy zebrani podzielili się opłatkiem i zasiedli do wieczerzy wigilijnej, przygotowanej przez Oddział PCk w Ciechanowie.

Na spotkanie wigilijne przybyli przedstawiciele wszystkich zespołów, klubów, stowarzyszeń działających przy Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki oraz współpracujących z placówką oraz inni zaproszeni  goście z: Olsztyna, Warszawy, Płocka i innych miast.

Samorząd powiatowy reprezentował i życzenia świąteczne, razem z dyrektor powiatowej jednostki kultury dr Teresą Kaczorowską złożył wicestarosta Andrzej Pawłowski.

BTW

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony