Wyróżnienie dla starosty przyznał Związek Powiatów Polskich

Zostały wręczone podczas sesji Rady Powiatu Ciechanowskiego

Ilustracja do artykułu medal_skrót.jpg

Sławomir Morawski – starosta ciechanowski odebrał dzisiaj (25 czerwca br.) statuetkę honorową oraz został wyróżniony tytułem „Samorządowiec 20-lecia” przyznane przez Związek Powiatów Polskich.
Nagrodę wręczył przedstawiciel Związku Powiatów Zbigniew Deptuła.

Innym miłym akcentem sesji rady powiatu było wręczenie nagród rzeczowych uczniom szkół ponadpodstawowych, prowadzonych przez samorząd za sukcesy w nauce w roku szkolnym 2017/2018. Sześcioro uczniów uzyskało tytuły laureata bądź finalisty olimpiad i konkursów przedmiotowych.

Nagrody trafiły do:

Isabelli Adriany Karpińskiej z klasy III biologiczno-medycznej I Liceum Ogólnokształcącego im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie – uczennica Pani Aliny Suwińskiej, finalistka XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

Moniki Judyty Tarnowskiej z klasy II humanistyczno-prawnej I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie uczennica Pani Agnieszki Boniakowskiej, finalistka XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej.

Aleksandry Janiszewskiej z klasy I humanistycznej I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie, uczennica Pani Agnieszki Boniakowskiej,
finalistka Olimpiady Wiedzy o Rodzinie.

Honoraty Mućki z klasy I humanistycznej I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie, uczennica Pani Agnieszki Boniakowskiej,
finalistka Olimpiady Wiedzy o Rodzinie.

Jakuba Brodowskiego z klasy I biologiczno-medycznej I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie uczeń Pani Agnieszki Boniakowskiej,
finalista XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej.

Rafała Nierobisza z III klasy technikum samochodowego Zespołu Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie uczeń Pana Piotra Praczukowskiego, laureata 3 miejsca w Konkursie Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej.
Rafał Nierobisz otrzymał Indeks Wydziału Politechniki Warszawskiej.

Nagrody wręczyli uczniom: starosta S. Morawski, wicestarosta A. Pawłowski i przewodniczący Rady Z. Gutowski.

BTW

 

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony