Są to konkursy z długą –ponad 30-letnią historią i cieszą się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży

Rozstrzygnięcie konkursów „Szopka Bożonarodzeniowa i Karta Świąteczna” oraz „Anioły, Aniołki, Aniołeczki” odbyło się 19 grudnia br. Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie, które je organizuje

Ilustracja do artykułu k15.jpg

Prace, które wpłynęły na konkurs, oceniło jury w składzie: Marzanna Bielawska – plastyczka z PCKiSz, Magdalena Jabłońska – instruktor z COEK „Studio” w Ciechanowie i Krzysztof Podliński – redaktor KRDP    i nagrodziło najciekawsze prace. Dzisiaj uczniom ze szkół powiatu ciechanowskiego zostały wręczone równorzędne nagrody.

 

W kategorii „Szopka Bożonarodzeniowa”:

 

  •  Ewa Ostaszewska – Szkoła Podstawowa w Młocku
  •  Alicja Sieklucka i Filip Sieklucki – Szkoła Podstawowa w Ojrzeniu
  •  Maja Habrewicz – Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie/kl. IVb
  •  Maja Gałązka i Weronika Czarnecka – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie/kl. VIIc
  •  Kacper Gesek – Szkoła Podstawowa w Grudusku/kl.Oa
  •  Maria Bochenek – Szkoła Podstawowa w Grudusku
  •  Julia Ostaszewska – Szkoła Podstawowa TWP Ciechanów
  •  Jakub Kowalewski – Szkoła Podstawowa w Grudusku/kl. Ia
  •  Aniela i Mikołaj Wilkowscy – Przedszkole w Sońsku
  •  Katarzyna Mańkowska i Adrianna Porębska – Miejskie Przedszkole nr 5 w Ciechanowie
  •  Julia Kołakowska – Szkoła Podstawowa w Grudusku/kl./ 0a
  •  Kacper Komorowski – Szkoła Podstawowa w Chotumiu
  •  Zuzanna Gebert i Lena Majewska – Przedszkole “Tęcza” w Ciechanowe
  •  Klaudia Piotrowska i Kornelia Piotrowska – Przedszkole w Grudusku/kl. 3-latki
  •  Maria Janiec i Julia Wesołowska – Szkołą Podstawowa w Gąsocinie/kl. V
  •  Kacper Borowy – Szkoła Podstawowa w Grudusku/kl. V

 

W kategorii „Karta Świąteczna”:

 

  •  Hania Kołpak – Przedszkole “Zamkowe Skrzaty” w Ciechanowie
  •  Jakub Smosarski - Przedszkole “Zamkowe Skrzaty” w Ciechanowie
  •  Przemysław Pawlicki – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie/kl. VIb
  •  Alicja Bastkowska - Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie/kl. VIb
  •  Agata Sacherska – Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie
  •  Emilia Witosławska – Szkoła Podstawowa w Kraszewie/kl. III
  •  Kaja Cieślińska – Szkołą Podstawowa nr 6 w Ciechanowie/kl. V
  •  Magdalena Bucior – Przedszkole “Akademia Małych Odkrywców” w Ciechanowie
  •  Julia Kucharska – Koło Plastyczne “Paleta”w PCKiSz
  •  Wiktoria Zaborowska – Gimnazjum w Grudusku /kl. IIIa
  •  Magdalena Przytarska – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie
  •  Zosia Palińska – Miejskie Przedszkole nr 5 w Ciechanowie/gr. “Motylki”
  •  Marlena Palińska – Szkołą Podstawowa w Gumowie/kl. VII
  •  Kacper Leszczyński – Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie/kl. VIId
  •  Bartosz Ostrowski – Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie/kl. IV
  •  Zuzia Urbanowska – Szkołą Podstawowa w Goryszach/kl. III
  •  Zosia Leszczyńska – Miejskie Przedszkole nr 10 w Ciechanowie/gr. “Żólwiki”
  •  Ania Milewska – Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie/kl. Vie
  •  Dawid Wardziński – Przedszkole “Akademia Smerfów” w Ciechanowie
  •  Anna Grzanowska – SOSW w Ciechanowie/kl. III
  •  Milena Grabowska – Szkoła Podstawowa w Gołyminie, kl. Va
  •  Nikodem Tomporowski – Miejskie Przedszkole nr 4 w Ciechanowie/gr. “Wesołe Misie”
  •  Aleksandra Michocka – Miejskie Przedszkole nr 6 w Ciechanowie
  •  Adrianna Jóźwik – Szkołą Podstawowa nr 3 w Ciechanowie
  •  Karol Ruczkowski – Miejskie Przedszkole nr 4 w Ciechanowie/gr. “Uszatki”

 

W kategorii „Anioły”:

  •  Alicja Wójcicka – Szkołą Podstawowa nr 5 w Ciechanowie
  •  Patrycja i Paulina Chrostowskie – Szkoła Podstawowa w Grudusku, kl. IIa
  •  Maja Chlanowska, Oliwia Jankowska, Zuzanna Nieznańska – Przedszkole “Piotruś Pan”
  •  Weronika Kardaś – Szkołą Podstawowa w Gumowie
  •  Gabriel Golanko – Szkoła Podstawowa w Grudusku
  •  Elżbieta Smolińska – Szkołą Podstawowa nr 6 w Ciechanowie/kl. IV
  •  Blanka Danielczuk, Blanka Szabrańska, Antoni Sosnowski – Przedszkole “Akademia Krasnoludków” w Ciechanowie
  •  Wiktoria Końska, Alicja Bobińska, Maja Adamkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie/kl. VId
  •  Paweł Kołakowski i Kacper Ćmok – Szkoła Podstawowa w Woli Wierzbowskiej/kl. VII
  •  Lena Długińska – Gminne Przedszkole w Sońsku

BTW

Powrót na początek strony