Za najciekawsze prace uczniowie otrzymali nagrody

W powiatowej jednostce kultury rozstrzygnięto konkursy plastyczne: XXXI Konkurs Plastyczny „Szopka Bożonarodzeniowa i Karta Świąteczna” oraz IX Konkurs Plastyczny „Anioły, Aniołki, Aniołeczki”

Ilustracja do artykułu kon1.jpg

Konkursy były skierowane do dzieci i młodzieży przedszkoli, szkół podstawowych i klas gimnazjalnych pow. ciechanowskiego. W czwartek 14 grudnia 2017 r., w Galerii im. Bolesława Biegasa, odbyło się rozdanie nagród w dwóch konkursach plastycznych. Dyrektor PCKiSz - dr Teresa Kaczorowska wraz z jurorami (Urszula Michalska - plastyk, Marzanna Bielawska - plastyk i Małgorzata Milewska – kierownik działu kultury i Sztuki PCKiSz) wręczyła laureatom dyplomy i plastyczne upominki.

Jury po obejrzeniu dostarczonych prac postanowiło przyznać równorzędne nagrody:

W kategorii „Szopka Bożonarodzeniowa”

  •  Konrad Świątecki - kl. 0b, Szkoła Podstawowa w Grudusku
  •  Kajetan Kozubowicz, Pola Antczak - Grupa Sówki – Niepubliczne Integracyjne Przedszkole „Kolorowa Trampolina” w Ciechanowie
  •  Ewa Ostaszewska - Szkoła Podstawowa w Młocku
  •  Gabryś Pszczółkowski, Bartek Ostrowski - Szkoła TWP w Ciechanowie, kl. IIIa
  •  Daria Betlińska - Gimnazjum w Regiminie, kl. IIIb
  •  Laura Mieczkowska, Karolina Domijan - (klasa gimnazjalna), Szkoła Podstawowa w Regiminie, kl. IIIa
  •  Krzysztof Chylicki – Szkoła Podstawowa w Młocku
  •  Julia Ignatowska - Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie
  •  Dominika Urbańska - Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie, kl. VIIc
  •  Aleksandra Różycka, Oliwia Kopacz - Szkoła Podstawowa w Gumowie, kl. V
  •  Amelia Antczak - Szkoła Podstawowa w Gumowie, kl. IVb
  •  Agata Antczak – Szkoła Postawowa w Gumowie, kl. IIIa
  •  Adriana Miechowska - Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie, kl. VId
  •  Aleksandra Tenderenda, Zofia Żmijewska, Karolina Andrzejczyk – Szkoła Podstawowa nr 3 Ciechanowie, kl. IVc
  •  Karolina Kuczyńska, Hanna Zawadzka – Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie, kl. IVa
  •  Jakub Maćkowski, Kacper Krakowski – Szkoła Podstawowa w Gąsocinie, kl. VI
  •  Sandra Sękowska - Szkoła Podstawowa w Zeńboku, kl. IV
  •  Agata Wiśniewska – Szkoła Podstawowa w Gąsocinie, kl. III gimnazjalna

W kategorii „Karta Świąteczna”

  •  Katarzyna Ogonowska – grupa „Tygryski” Przedszkole AMO w Ciechanowie
  •  Tobiasz Stefański - grupa "Krasnoludki" Przedszkole AMO w Ciechanowie
  •  Helena Kołakowska - grupa "Krasnoludki" Przedszkole AMO w Ciechanowie
  •  Julia Klimkiewicz - kl. "0" Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie
  •  Jakub Kołakowski - kl. "0" Szkoła Podstawowa w Grudusku
  •  Małgorzata Pilzak - grupa "Wesołe Misie" Miejskie Przedszkole nr 4 w Ciechanowie
  •  Nadia Dobrzyńska - Miejskie Przedszkole nr 5 w Ciechanowie
  •  Agata Garnowska - Punkt Przedszkolny w Gostkowie
  •  Gabriela Kownacka - kl. "0" Szkoła w Gołyminie
  •  Izabela Błaszkiewicz - Szkoła Podstawowa w Regiminie, kl. VI
  •  Adrianna Smolińska – (klasa gimnazjalna) Szkoła Podstawowa w Regiminie , kl. IIIb
  •  Marcel Chruściel - Szkoła Podstawowa w Kraszewie, kl. II
  •  Emilia Witosławska– Szkoła Podstawowa w Kraszewie, kl. II
  •  Oliwia Skrzypczyk – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Goryszach, kl. II
  •  Zuzanna Urbanowska - Szkoła Podstawowa Goryszach, kl. II
  •  Katarzyna Szewczak - (klasa gimnazjalna 3e) Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie
  •  Gabrysia Rutkowska - Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie
  •  Kinga Domańska - (klasa gimnazjalna IId) Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie
  •  Bartłomiej Zagórski - grupa "Misie" Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Ciechanowie
  •  Aleksandra Listkowska - Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie
  •  Agata Kołodziniak - Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie
  •  Wiktoria Grzeszkiewicz - Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie, kl. IVa
  •  Karolina Zbrzezna - (klasa gimnazjalna) Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie
  •  Magdalena Przytarska– Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie, kl. Va
  •  Katarzyna Janicka – (klasa gimnazjalna) Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie
  •  Ewa Świątek - (klasa gimnazjalna) Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie
  •  Bogumił Olszewski (klasa gimnazjalna) – Szkoła Podstawowa w Grudusku
  •  Gabriela Perdion – Szkoła Podstawowa w Grudusku, kl. II
  •  Dominika Łuczak - Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie, kl. Vb
  •  Alicja Bastkowska– Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie, kl. Vb
  •  Marta Tomaszewska – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie, kl. VIa
  •  Karolina Szczypińska – Szkoła Podstawowa w Gołyminie, kl. Ib
  •  Wikotria Ćwiklińska – Szkoła Podstawowa w Gostkowie
  •  Aleksandra Trojanowska- Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie (klasa gimnazjalna)
  •  Szymon Kazula – Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie, kl. Ib

W kategorii „Anioły”

  •  Iga Redwanowska, Filip Łukasiak, Sebastian Górnicki - grupa “Motylki” Miejskie Przedszkole nr 1 w Ciechanowie
  •  Karol Guliński, Filip Przewodowski, Szymon Subocz - grupa "Smerfy" Miejskie Przedszkole nr 5 w Ciechanowie
  •  Iza Kubacka - grupa "Krasnale" Przedszkole Specjalne w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Ciechanowie
  •  Jakub Kowalewski – kl. 0a Szkoła Podstawowa w Grudusku
  •  Nikola Grzymkowska – Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie, kl. IIIa
  •  Kinga Adamkowska – Szkoła Podstawowa w Grudusku, kl. Ia

Zapraszamy do oglądania wystawy pokonkursowej, która będzie czynna do 5 lutego 2018 r. w Galerii „Na Pięterku” im. Zygmunta Szczepankowskiego i w Holu PCKiSz, wstęp wolny.

BTW

Powrót na początek strony