XI Subregionalne Targi Edukacji i Pracy

Starosta Ciechanowski oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Ciechanowie zapraszają na XI Subregionalne Targi Edukacji i Pracy Ciechanów 2019 pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Ilustracja do artykułu Plakat XI Subregionalne Targi Edukacji i Pracy.jpg

Subregionalne Targi Edukacji i Pracy - Ciechanów 2019 odbędą się w dniu 4 kwietnia br. w Ciechanowie w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. 17 Stycznia 60 C – rozpoczęcie o godz.10 00.
Celem Targów jest wsparcie młodzieży w planowaniu kształcenia i rozwoju kariery zawodowej oraz przedstawienie możliwości zatrudnienia w subregionie ciechanowskim. Odbiorcami targów będzie młodzież z gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, rodzice i opiekunowie, nauczyciele oraz studenci i osoby bezrobotne.
Na Targach zaprezentowane zostaną oferty kształcenia szkół ponadgimnazjalnych i uczelni wyższych oraz możliwości skorzystania z usług placówek zajmujących się poradnictwem zawodowym. Instytucje zajmujące się pośrednictwem pracy oraz przedsiębiorcy przedstawią aktualne oferty pracy.

Liczymy  na Państwa udział w Targach.
W załączeniu program oraz formularz zgłoszeniowy.

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony