Zakończenie roku akademickiego 2023/2024 Powiatowego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Ciechanowie

W dniu 19 czerwca 2024 r., w sali widowiskowej Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie, słuchacze Powiatowego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, świętowali uroczyste zakończenie roku akademickiego 2023/2024. Miniony rok akademicki to wyjątkowy czas pełen inspirujących spotkań, ciekawych pomysłów i niezapomnianych wrażeń.

DSC04886.JPG

Zakończenie Powiatowego Uniwersytetu Trzeciego Wieku to ważne wydarzenie dla wszystkich uczestników, którzy przez cały rok akademicki brali udział w różnorodnych zajęciach, wykładach i warsztatach.

Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Starosty Powiatu Ciechanowskiego Jana Andrzeja Kaluszkiewicza, który wszystkim słuchaczom i opiekunom PUTW podziękował za wielkie zaangażowanie, pasje i nieustający entuzjazm.

Następnie uczestnicy zaprezentowali swoje prace, które powstały w trakcie zajęć oraz przedstawili spektakl pt. ,,Powróćmy jak za dawnych lat”. Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem, podczas którego uczestnicy mogli wymienić się wrażeniami i planami na przyszłość.

Podziękowania składamy wykładowcom za ich wkład w edukację i aktywizację seniorów.

Seniorom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia w nowym roku akademickim, który zapowiada się równie interesująco i wyjątkowo.

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony