Zapraszamy kandydatów na staże w Starostwie Powiatowym w Ciechanowie

Serdecznie zapraszamy osoby młode, ambitne, kreatywne, zainteresowane zdobyciem doświadczenia zawodowego w administracji samorządowej do składania wniosków w ramach projektu pozakonkursowego „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie ciechanowskim (III)” wdrażanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie

Ilustracja do artykułu team-3373638__340.jpg

Serdecznie zapraszamy osoby młode, ambitne, kreatywne, zainteresowane zdobyciem doświadczenia zawodowego w administracji samorządowej do składania wniosków w ramach projektu pozakonkursowego „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie ciechanowskim (III)” wdrażanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie. Zachęcamy do przesyłania krótkich biogramów przedstawiających kandydatów na staże w Starostwie Powiatowym w Ciechanowie. Od kandydatów oczekujemy pomysłowości, komunikatywności, otwartości i umiejętności współdziałania.

Do zgłoszenia prosimy dołączyć oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z załączonym wzorem:

OŚWIADCZENIE

 Prosimy o przesyłanie swoich kandydatur pod adres e-mail: starostwo@ciechanow.powiat.pl  w terminie do 31 marca 2019 roku.

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony