ZAPROSZENIE

Uprzejmie informujemy, że 29 lipca 2020 roku (środa) w godzinach 14-16 w Starostwie Powiatowym w Ciechanowie (ul. 17 stycznia 7) odbędzie się spotkanie dla organizacji pozarządowych.

Ilustracja do artykułu Zaproszenie.jpg

     Uprzejmie informujemy, że ​29 lipca 2020 roku (środa) w godzinach 14-16 w Starostwie Powiatowym w Ciechanowie (ul. 17 stycznia 7)​ odbędzie się spotkanie dla organizacji pozarządowych. Jest to pierwsze spotkanie z projektu:

 ,, Innowacyjna dobrze zaprojektowana organizacja pozarządowa Północnego Mazowsza” 

Projekt jest realizowany przez naszą organizację- Federacja Ruch Organizacji na rzecz Społecznej Aktywności ROSA na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego w Warszawie.

    Zadanie polega między innymi na udzielaniu wsparcia merytorycznego i organizacyjnego organizacjom pozarządowym i nieformalnym grupom mieszkańców z powiatów: przasnyskiego, makowskiego i ciechanowskiego. Głównym celem będzie zapewnienie im dostępu do usług szkoleniowych, doradczych i integracyjnych, które będą świadczone przez centrum organizacji pozarządowych, a także podniesienie poziomu zintegrowania środowiska pozarządowego i skłonności do współpracy w ramach współpracy międzysektorowej.

    Od lipca br. rozpoczynamy organizację bezpłatnych spotkań integracyjno-edukacyjnych dla osób z organizacji pozarządowych i grup nieformalnych działających na terenie powiatu ciechanowskiego, które są współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. Projekt zakłada upowszechnienie zintegrowanego podejścia Desing Thinking do projektowania całej organizacji, a nie tylko wytwarzanych produktów czy kreowanych usług, ale również strategii NGO czy jej marki. Holistyczne podejście daje gwarancję dostarczenia prawdziwych korzyści społecznikom oraz tworzenie spójnej i wyrazistej organizacji.

Liczymy na waszą obecność!  Do zobaczenia!

 

Zadanie współfinansowane przez Województwo Mazowieckie

 

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony