Zaproszenie do udziału w konkursie pn. Pisanki historią malowane

Starostwo Powiatowe w Ciechanowie serdecznie zaprasza dzieci i młodzież z placówek oświatowych z terenu powiatu ciechanowskiego do udziału w Konkursie pn. Pisanki historią malowane.

Ilustracja do artykułu konkurs_pisanki.jpg

Pisanki są symbolem rodzącego się życia oraz nadziei. W tradycji chrześcijańskiej są nieodłącznym elementem wielkanocnego stołu. Wśród wielu technik zdobienia jajek najpopularniejszymi są pisanki, oklejanki, nalepianki. Zachęcamy jednak do szukania nowych, oryginalnych sposobów tworzenia pisanek.
Przedmiotem konkursu jest wykonanie zdobienia styropianowego jaja wysokości 40 cm, zdobionego dowolną techniką.
Konkurs adresowany jest do dzieci z  przedszkoli oraz uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Powiatu Ciechanowskiego.
Styropianowe jaja przeznaczone na konkurs Na Najładniejszą Pisankę oraz formularz zgłoszeniowy można będzie odbierać w Wydziale Promocji Powiatu i Wspierania Działań Organizacji Pozarządowych, pok. 202, II piętro w terminie od 01 kwietnia 2019r.

Wykonane pisanki należy dostarczyć do 12 kwietnia br., do godz. 12:00 do Starostwa Powiatowego w Ciechanowie, Wydział Promocji Powiatu i Wspierania Działań Organizacji Pozarządowych, pok. 202, II piętro.

Wykonane prace oceniane będą w trzech kategoriach: przedszkola, szkoły podstawowe i szkoły ponadpodstawowe.

Organizator przewiduje dla zwycięzców konkursu poszczególnych kategorii nagrody niespodzianki, dla wszystkich uczestników dyplomy.

Szczegółowe informacje o konkursie w załączonym regulaminie:


REGULAMIN KONKURSU  pn. PISANKI HISTORIĄ MALOWANESerdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Logo portalu Facebook
Logo serwisu ePUAP
Powrót na początek strony